RU
Головна
Область
10:07, 5 Листопада
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 4 листопада, до служби порятунку повідомили про займання автомобіля на вулиці Пальохи міста Верхньодніпровськ. На місце одразу виїхали рятувальники. Виклик надійшов о 22:39. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ДСНС в Дніпропетровській області. Прибувши на місце, рятувальники встановили, що вогнем охоплено вантажне відділення та салон автомобіля Fiat. Пожежа виникла під час руху. Водій почув запах диму в салоні, зупинив автівку та зателефонував до на «101». Причина пожежі встановлюється. Вогонь пошкодив моторний відсік, салон та вантажне відділення автомобіля. Загальна площа пожежі склала 6 м². Займання локалізували о 22:50 та ліквідували - о 22:59. В події ніхто не постраждав. До гасіння пожежі залучили 6 чоловік особового складу та 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки. Загорівся на ходу Ніхто не постраждав Раніше ми казали, що у Дніпрі на Набережній Перемоги Mitsubishi врізався в стовп: рух тролейбусів призупинили. Також ми казали, що у різних районах Дніпра обкрадають автівки.

Почув запах диму у салоні: у Дніпропетровській області на ходу загорівся Fiat

Читать на русском

Читать на русском
Почув запах диму у салоні: у Дніпропетровській області на ходу загорівся Fiat
Ніхто не постраждав

У п'ятницю, 4 листопада, до служби порятунку повідомили про займання автомобіля на вулиці Пальохи міста Верхньодніпровськ. На місце одразу виїхали рятувальники. Виклик надійшов о 22:39.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу ДСНС в Дніпропетровській області.

Прибувши на місце, рятувальники встановили, що вогнем охоплено вантажне відділення та салон автомобіля Fiat. Пожежа виникла під час руху. Водій почув запах диму в салоні, зупинив автівку та зателефонував до на «101». Причина пожежі встановлюється.

Вогонь пошкодив моторний відсік, салон та вантажне відділення автомобіля. Загальна площа пожежі склала 6 м². Займання локалізували о 22:50 та ліквідували - о 22:59.

В події ніхто не постраждав. До гасіння пожежі залучили 6 чоловік особового складу та 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки.

Загорівся на ходу
Загорівся на ходу
Ніхто не постраждав
Ніхто не постраждав

Раніше ми казали, що у Дніпрі на Набережній Перемоги Mitsubishi врізався в стовп: рух тролейбусів призупинили. Також ми казали, що у різних районах Дніпра обкрадають автівки.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.