Погода на 9 квітня: у Дніпрі може сніжити

Погода на 9 квітня: у Дніпрі може сніжити
Якою буде погода у Дніпрі у середу

У середу, 9 квітня, у Дніпрі буде хмарно з проясненнями. За попередніми прогнозами синоптиків, може йти дрібний сніг, проте до обіду він має завершитися. Атмосферний тиск складатиме від 747 до 749 міліметрів ртутного стовпчика.

Зранку вологість повітря складає 60 - 75%, вдень становитиме 40 - 69%, а ввечері — 30 - 50%. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на sinoptik.ua. Швидкість вітру – до 2,6 метра за секунду впродовж дня.

Вранці, близько 9:00, на стовпчиках термометрів побачимо 1° тепла. О 12:00 температура підвищиться до 3° вище нуля, а о 15:00 – до 4° тепла. Увечері, близько 21:00, надворі буде 2° зі знаком «плюс».

Сонце зійшло о 6:01, а захід має відбутися о 19:22. Цікаво, що найвищу температуру цього дня зафіксували у 1975 році. Тоді вона сягнула 26° тепла. Найхолодніше було у 1892 році — 5° нижче нуля.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube