У Павлограді двох чоловіків віком 34 та 37 років підозрюють у вимаганні грошей та автомобілів у 44-річного місцевого жителя. За даними слідства, з кінця травня 2026 року ймовірні зловмисники систематично чинили на потерпілого психологічний тиск, били та погрожували. Вони вимагали передати їм 5 тисяч доларів, а також два автомобілі – Chevrolet Aveo та Volvo C30.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на поліцію Дніпропетровської області.
6 серпня підозрюваних затримали під час отримання грошей. Під час чотирьох санкціонованих обшуків за місцями проживання чоловіків та в їхніх автомобілях правоохоронці вилучили грошові кошти, два автомобілі, а також ключі та документи на них.
Обом фігурантам повідомили про підозру за частиною 4 статті 189 (вимагання, вчинене в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування.
Нагадаємо, що у Синельниківському районі затримали 49-річного чоловіка за вбивство через ревнощі. Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області 26-річний чоловік побив трьох людей металевим предметом. Крім цього, у Дніпрі 53-річний чоловік до смерті побив співмешканку та намагався приховати злочин.