Поляки почали депортувати українців після концерту Макса Коржа: серед них – 18-річна дніпрянка

Поляки почали депортувати українців після концерту Макса Коржа: серед них – 18-річна дніпрянка
18-річну дніпрянку Ангеліну депортували з Польщі після концерту Макса Коржа, який проходив у Варшаві

Польща почала депортувати українців, яких затримали після концерту Макса Коржа у Варшаві. 18-річна дніпрянка Ангеліна розповіла, що їй навіть не дали зібрати речей. Дівчина приїхала до Польщі у лютому 2022 року.

У Польщі вона “почала все з нуля”. Ангеліна оселилася з бабусею в містечку Прушкув, що поблизу Варшави, навчалася в ПТУ й працювала в Інтернет-магазині. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на “Громадське”.

Після концерту Макса Коржа її, як і інших 57 українців, депортують за звинуваченням у хуліганстві.

“Я ніколи не уявляла, що похід на концерт закінчиться для мене так драматично. За мною прийшли о 6-й годині ранку. Мені навіть не дозволили взяти речі. Мене забрали та депортували до України. Також на п’ять років заборонили в’їзд до Шенгенської зони”, – сказала дівчина.

За її словами, перед концертом вона побачила, як люди почали стрибати з трибун на поле стадіону. Вона також стрибнула (Ангеліна заявила, що це було “імпульсивним рішенням”). Після цього її затримала охорона. Дніпрянку тримали в камері у приміщенні підвалу стадіону. Також Ангеліна розповіла, що її оштрафували на дві тисячі злотих.

Що відомо про концерт Макса Коржа у Польщі

Концерт виконавця відбувся 9 серпня на Національному стадіоні у Варшаві. У соцмережах розмістили відео, на яких видно агресивно налаштованих людей, що перестрибують огорожі, щоб потрапити з трибун на стадіон. Крім того, відвідувачі концерту бились з охоронцями та стюардами, а також запалювали фаєри.

Нагадаємо, раніше ми писали, що модель родом з Дніпропетровської області помітили у компанії австрійського мільйонера. Також читайте, що у Кам'янському п'яна учасниця "Супермами" у комендантську годину посадила за кермо свого 15-річного похресника, щоб поїхати за випивкою. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі у дитячому садочку хлопчик травмувався на шляху до укриття.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити