RU

Попри видовищний гол п’ятою: СК «Дніпро-1» програв перший спаринг у Туреччині

Гол Ківінди не допоміг СК "Дніпро-1" здобути перемогу

На зимовому зборі у Туреччині спортивний клуб «Дніпро-1» провів перший контрольний поєдинок. Суперником СК був австрійський «Штурм» з міста Грац. Футболісти з Дніпра поступилися із рахунком 1:2.

Гра проходила на стадіоні Titanic Mardan у місті Белек. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на пресслужбу СК «Дніпро-1».

У «спортклубівців» по тайму зіграли два різні склади. До перерви умовна «основа» пропустила двічі – голи за «Штурм» забивали Байрет та Прасс. Забити СК зміг лише у другому таймі – на 72-й хвилині шикарний гол забив Ківінда. Гаджиєв подав з кутового, а 19-річний нападник п’ятою спрямував м’яч у дальній кут воріт австрійців. Більше футболісти з Дніпра забити не спромоглися – підсумкова поразка із рахунком 1:2.

Автор єдиного голу «спортклубівців» Даніель Ківінда розповів, що гол вийшов випадковим. Проте гравець мріє закріпитися в основному складі СК.

«Якийсь несподіваний гол для мене вийшов, але, як кажуть, «гол не пахне». Для форварда загалом не важливо, як забити. Гол є гол.

Звісно хочеться закріпитися у першій команді, адже для мене це вже, здається, четвертий збір з основою.  Дуже хочеться зачепитися за це місце, грати в УПЛ і забивати там», - розповів футболіст.

Огляд матчу. Гол СК "Дніпро-1" - з 4:43.

«Штурм» (Грац)

Австрійський клуб застували у 1909 році. «Штурм» тричі ставав чемпіоном країни (1998, 1999, 2011 роки), а також шість разів володів Кубком Австрії (1996, 1997, 1999, 2010, 2018, 2023 роки) і Суперкубком своєї країни (1996, 1998, 1999 роки).

Минулого сезону став срібним призером чемпіонату Австрії, тож завоював перепустку до кваліфікації Ліги Чемпіонів 2023/24. Проте «Штурм» поступився ПСВ, а з групового етапу Ліги Європи вийшов у плей-офф Ліги Конференцій, де зустрінеться зі «Слованом». У поточному чемпіонаті Австрії «Штурм» йде другим, на 2 очки відстаючи від лідера – «Зальцбурга».

Раніше ми писали, що Андрій Шевченко очолив Українську асоціацію футболу. Окрім того, боксер з Дніпра Артем Далакян програв пояс WBA у бою з японцем Акуї. Розповідали ми й про те, що 16-річна тенісистка з Дніпра на чемпіонаті в Австралії потиснула руку суперниці з рф.