RU
Головна
Область
18:08, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 27 вересня, 36-річний чоловік зґвалтував 8-річну дівчинку. Він проник до квартири, прикинувшись лікарем, поки батьків не було вдома. Чоловіка затримали. Подія сталася близько 11:40. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужби ГУНП та Дніпропетровської обласної прокуратури. За даними слідства, чоловік помітив у дворі двох малолітніх дітей, які поверталися додому. Зайшовши з ними до під’їзду, чоловік представився лікарем та потрапив разом з дітьми до їхньої квартири. Пересвідчившись, що в квартирі немає дорослих,  попросив 7-річного хлопчика почекати в іншій кімнаті, а сам зґвалтував 8-річну дівчинку стороннім предметом. Після скоєного злочину нападник втік. Ґвалтівника розшукали і затримали. З'ясувалося, що він неодноразово судимий за розбещення неповнолітніх. В серпні він тільки вийшов з в'язниці. Чоловікові повідомили про підозру за фактом зґвалтування малолітньої дитини (ч. 6 ст. 152 КК України). Раніше ми також писали про те, що у Дніпропетровській області дідусь ґвалтував свою 10-річну онуку. Окрім того, суд виніс вирок чоловіку, який неодноразово ґвалтував свою 10-річну доньку. Що робити, якщо ви стали жертвою харасменту, сексуальних домагань чи зґвалтування – дивиться тут.

Потрапив до квартири, прикинувшись лікарем: в Кам'янському 36-річний чоловік зґвалтував 8-річну дівчинку

Читать на русском

Чоловік неодноразово був засуджений за подібні злочини

Читать на русском
Потрапив до квартири, прикинувшись лікарем: в Кам'янському 36-річний чоловік зґвалтував 8-річну дівчинку

Чоловік неодноразово був засуджений за подібні злочини

У вівторок, 27 вересня, 36-річний чоловік зґвалтував 8-річну дівчинку. Він проник до квартири, прикинувшись лікарем, поки батьків не було вдома. Чоловіка затримали.

Подія сталася близько 11:40. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужби ГУНП та Дніпропетровської обласної прокуратури.

За даними слідства, чоловік помітив у дворі двох малолітніх дітей, які поверталися додому. Зайшовши з ними до під’їзду, чоловік представився лікарем та потрапив разом з дітьми до їхньої квартири. Пересвідчившись, що в квартирі немає дорослих,  попросив 7-річного хлопчика почекати в іншій кімнаті, а сам зґвалтував 8-річну дівчинку стороннім предметом. Після скоєного злочину нападник втік.

Ґвалтівника розшукали і затримали. З'ясувалося, що він неодноразово судимий за розбещення неповнолітніх. В серпні він тільки вийшов з в'язниці. Чоловікові повідомили про підозру за фактом зґвалтування малолітньої дитини (ч. 6 ст. 152 КК України).

Раніше ми також писали про те, що у Дніпропетровській області дідусь ґвалтував свою 10-річну онуку. Окрім того, суд виніс вирок чоловіку, який неодноразово ґвалтував свою 10-річну доньку. Що робити, якщо ви стали жертвою харасменту, сексуальних домагань чи зґвалтування – дивиться тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.