RU
Головна
Область
14:10, 25 Серпня
Информатор UA

Интро

Мешканців Дніпропетровської області запрошують здати кров.Потреба є у всіх групах. Про це повідомила генеральна директорка Дніпропетровської обласної станції переливання крові Антоніна Сердюк, - передає Інформатор. Від самого початку війни донори активно відгукуються на заклики здати кров. Допомагають рятувати життя не лише тяжкохворим, а й пораненим. Нині знову маємо поповнити наші запаси. Потрібна кров всіх груп та резусів сказала вона. Здати кров можна у трьох містах області: Дніпро. Телефони: 720-90-70; 720-90-75; 749-63-79; Камянське. Телефони: (068) 687-80-92; Кривий Ріг. Телефони: (056) 462-01-71; (068) 696-90-92. Стати донором може повнолітня людина вагою від 50 кілограмів, яка не має медичних протипоказань. До пункту здачі крові слід взяти паспорт та ідентифікаційний код. Раніше ми писали,де у Дніпрі можназдати кров. Також повідомляли, що потрібно знати про донорство крові.

Потрібні всі групи: мешканців Дніпропетровської області закликають здати кров

Читать на русском
Потрібні всі групи: мешканців Дніпропетровської області закликають здати кров

Потрібна кров всіх резусів і груп

Мешканців Дніпропетровської області запрошують здати кров. Потреба є у всіх групах.

Про це повідомила генеральна директорка Дніпропетровської обласної станції переливання крові Антоніна Сердюк, - передає Інформатор.

«Від самого початку війни донори активно відгукуються на заклики здати кров. Допомагають рятувати життя не лише тяжкохворим, а й пораненим. Нині знову маємо поповнити наші запаси. Потрібна кров всіх груп та резусів» – сказала вона.

Здати кров можна у трьох містах області:

Стати донором може повнолітня людина вагою від 50 кілограмів, яка не має медичних протипоказань. До пункту здачі крові слід взяти паспорт та ідентифікаційний код.

Раніше ми писали, де у Дніпрі можна здати кров. Також повідомляли, що потрібно знати про донорство крові.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.