У цей непростий час привід для радощів та гордощів нам дарують Захисники. Вони стримують потуги ворога прорвати українську оборону. Інформатор вирішив вкотре спростувати міф, що він публікує лише “трешові” новини.
Ми підготували підбірку добрих новин, які ви могли пропустити.
У Дніпрі на Січеславській Набережній розквітли перші бутони тюльпанів. А у сквері Усачова розцвіла сакура. Також Інформатор робив знімки магнолій, які квітнуть у Дніпрі.
У парку Шевченка розмістили фотозону до Великодня у вигляді Великоднього кролика. У парку Писаржевського також облаштували місце для фото. Його прикрасили писанками і гілками верби.
До Великодня в Україні випустили нову пам’ятну десятигривневу монету у формі писанки. Її дизайнерка – Олександра Кучинська.
У Дніпрі намалювали мурал з Ісусом. Він знаходиться на стадіоні “Славутич”, який розташований поруч з парком Шевченка. Автор роботи – Валерій Колор, відомий як zdesroy.
У суботу, 11 квітня, мешканці Дніпра могли зазирнути в атмосферу культури Японії і побувати в ролі своїх улюблених персонажів манги, аніме, комп’ютерної гри, фільму або серіалу. Кожен з учасників фесту проявив свій креатив на максимум і представив свої авторські костюми на сцені в конкурсі косплеїв.
11 квітня додому у Дніпропетровську область повернулися 11 Захисників. 9 з них були в неволі з 2022 року. Обмін відбувся напередодні Великодня.
12 квітня українці відмічали Великдень. Інформатор зробив знімки того, як люди освячували їжу у церквах Дніпра.