RU
Головна
Україна
08:21, 8 Жовтня
Информатор UA

Интро

У суботу, 8 жовтня, вранці сталася пожежа, у тимчасово окупованому Криму. Горить Кримський міст. Пошкоджена залізниця та автодорога. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Інформатор Україна. Російська сторона стверджує про те, що причиною стала цистерна з паливом, яка зайнялася. Потяг із цистернами йшов із Краснодарського краю до Криму. Або в самому поїзді була закладена вибухівка, або ж у автомобілі, що проїжджає поруч. Або і там, і там. Проте українські канали повідомляють про "бавовну". Водночас окупанти перекрили рух автомобільними та залізничними шляхами. На місці працюють екстрені служби. Українці бурхливо відреагували на пожежу на Кримському мосту. У мережі почали жартувати, мовляв, у окупантів знову "нічого не трапилося" і "все під контролем, а також підкреслили, що "на це можна дивитися вічно". Речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук також повідомив про пожежу на Кримському мосту. "Попередньо горить паливний термінал. Чекаємо на офіційну інформацію", – написав він в Telegram. Місцеві жителі повідомляють, що вибух стався рівно о 6 ранку.   "Бавовна" О 6 ранку Пошкодило залізницю Вибухнула цистерна Проїзд перекрили Довго на це чекали "Причина встановлюється" Чутно вибух

Пожежа на Кримському мосту: що відомо

Читать на русском

Читать на русском
Пожежа на Кримському мосту: що відомо
Пожкоджена залізниця і автодорога

У суботу, 8 жовтня, вранці сталася пожежа, у тимчасово окупованому Криму. Горить Кримський міст. Пошкоджена залізниця та автодорога.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Інформатор Україна.

Російська сторона стверджує про те, що причиною стала цистерна з паливом, яка зайнялася. Потяг із цистернами йшов із Краснодарського краю до Криму. Або в самому поїзді була закладена вибухівка, або ж у автомобілі, що проїжджає поруч. Або і там, і там. Проте українські канали повідомляють про "бавовну".

Водночас окупанти перекрили рух автомобільними та залізничними шляхами. На місці працюють екстрені служби. Українці бурхливо відреагували на пожежу на Кримському мосту. У мережі почали жартувати, мовляв, у окупантів знову "нічого не трапилося" і "все під контролем, а також підкреслили, що "на це можна дивитися вічно".

Речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук також повідомив про пожежу на Кримському мосту. "Попередньо горить паливний термінал. Чекаємо на офіційну інформацію", – написав він в Telegram.

Місцеві жителі повідомляють, що вибух стався рівно о 6 ранку.

 

"Бавовна"
"Бавовна"
О 6 ранку
О 6 ранку
Пошкодило залізницю
Пошкодило залізницю
Вибухнула цистерна
Вибухнула цистерна
Проїзд перекрили
Проїзд перекрили
Довго на це чекали
Довго на це чекали
"Причина встановлюється"
"Причина встановлюється"
Чутно вибух
Чутно вибух

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.