Права за 15 тисяч: у Дніпрі на хабарі викрили ділка

Права за 15 тисяч: у Дніпрі на хабарі викрили ділка
Чоловікові обіцяли успішний іспит на водійські права за 15 тисяч гривень

У Дніпрі правоохоронці затримали 37-річного чоловіка. Він обіцяв повпливати на посадовців у сервісному центрі МВС, аби “допомогти” скласти іспит із водіння на категорію “B”. Свої послуги він оцінив у 15 тисяч гривень. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області

14 березня чоловіку перерахували 15 тисяч гривень на власний рахунок. Далі ділка затримали правоохоронці за частиною 2 статті 369-2 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення посадовими особами). Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що у Дніпрі керівник комунального підприємства та його спільники привласнили 14 мільйонів. Також читайте, що в Дніпрі хочуть взяти в кредит 264 мільйони гривень на ремонт трамвайної колії на Старому мосту. Ще повідомляли про те, що міськрада Самару переплатила понад 4 мільйони гривень на капремонті доріг



Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити