RU

“Прикривав відхід гарнізону”: в Авдіївці загинув 36-річний боєць із Дніпра Кирило Ульман

Читать на русском

Читать на русском
“Прикривав відхід гарнізону”: в Авдіївці загинув 36-річний боєць із Дніпра Кирило Ульман
Кирило утримував позицію, щоб інші хлопці могли евакуюватися з Авдіївки

15 лютого зупинилося серце воїна із Дніпра Кирила Ульмана. Він загинув в Авдіївці, коли прикривав відхід гарнізону з міста. Чоловіку назавжди залишиться 36 років. 

Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію фотографа та військкора Антона Шевельова. 

“Ми не були з ним друзями, ми були просто добрими знайомими, потиснути руку, щось перекинутись в Модулі, де я не був частим гостем,  якимись фразами, та і коли перетинатися на війні, я більше спілкувався з його побратимом, моїм другом Пахой, але від спільних друзів я завжди про нього чув тіки гарне…”, написав Шевельов. 

Кирило допоміг утримувати позицію, щоб інші хлопці могли евакуюватися. Так інші Захисники вийшли з котла та не залишились в повному оточенні. 

Прощавай, рідний Ти дивовижний, ти знаєш! Але, щодня буду казати це в голос, щоб чув. Я підтримую твій вибір боронити нашу країну. Ти приклад! Ти захист побратимів! Дякую за те, що ти моя родина! І це залишиться зі мною. Тепер на руці дві обручки.. Я кохаю тебе”, - написала дружина полеглого Героя — Дар’я Ульман. 

Кирило Ульман
Кирило Ульман

Подякувала чоловіку за мужність, стійку позицію та захист й фотографиня Тетяна Шлапак. З ним вони були знайомі з першого класу. 

“Кірюха, дихати боляче. “Ми з першого класу разом” так ти завжди казав. 30 квітня ти поздоровляв мене з Днем народження, а 1 травня я тебе! Наш жарт (а може й не жарт), про те що я назвала дитину на твою честь, назавжди зі мною! Дякую тобі за мужність, стійку позицію і захист, Герою. Ти один з найкрутіших людей в моєму житті, завжди надихав і підтримував. А іноді давав пінка під зад для нових звершень. Ну і бувало читав моралі, як татко. Б..дська війна”, написала Тетяна

Сумує за ним і його команда Godzyki Kombucha. Цю справу чоловік придумав у Дніпрі разом з дружиною. 

Вся команда Godzyki Kombucha сумує та відчуває цю непоправну втрату. Бо навіть з початку війни знаходячись на передовій, він завжди був із нами. Але його справа, його дітище, повинна жити. І ми зробимо все щоб не тільки Україна, а і весь світ дізнався про Godzyki та Ульмана Кирила. Ми і далі будемо намагатися бути найкращими, такими, як нас бачив він. Кирило, ти назавжди в команді, наших серцях та пам'яті”, йдеться у повідомленні. 

Якщо у вас є фінансова можливість допомогти родині Кирила, можете задонати на банку

Вічна слава та шана Герою! Дякуємо за оборону! Редакція Інформатора висловлює свої щирі співчуття рідним та близьким чоловіка. 

Фото з цивільного життя
Фото з цивільного життя

Нагадаємо, що на фронті загинув 24-річний Вадим Вітренко, який з вересня минулого року вважався зниклим безвісти. Писали ми й про те, що під час гасіння пожежі загинув 29-річний рятувальник Віктор Діденко. Також читайте, що під час виконання бойового завдання загинув солдат із Дніпропетровської області Андрій Омельченко.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.