Пробився у півфінал: тенісист із Дніпра Марк Вороной виборов “бронзу” на Чемпіонаті Європи U11

Спортсмен із Дніпра виборов бронзову медаль на Чемпіонаті Європи з настільного тенісу

У Франції відбувся Чемпіонат Європи з настільного тенісу серед мінікадетів U11. У ньому взяв участь спортсмен із Дніпра Марк Вороной. Він виборов “бронзу” та пробився у чвертьфінал змагань.

Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію відділення НОК у Дніпропетровській області

“Вперше в історії (чемпіонат проводиться вже 18-й раз!) у чвертьфінал змагань вийшли одразу троє українців. Але лише Марк Вороной зумів пробитися у півфінал. Який, нажаль, програв. Але у грі за третє місце виграв таку бажану медаль”, — йдеться у повідомленні.

Марк Вороной

Нагадаємо, що легкоатлет із Дніпра Михайло Кохан виборов “срібло” на етапі “Діамантової ліги”. Писали ми й про те, що олімпійці з Дніпропетровської області Магучіх та Кохан отримали державні нагороди від Зеленського. Також читайте, що борчиня з Дніпропетровської області Каміла Кучма виборола “срібло” на Чемпіонаті світу.