RU
Головна
Дніпро
08:03, 29 Липня
Информатор UA

Интро

У Дніпропетровській області шахраї продавали неіснуючі товари через 10 фейкових сторінок-магазинів. Загальна аудиторія ресурсів сягала понад 600 тисяч осіб. Поліцейські зясували, що організувало подружжя разом із приятелем. Зловмисники отримували від покупців повну передплату на картки, оформлені на підставних осіб, та припиняли звязок. Так вони ошукали більше 40 громадян.Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області. Схему розкрили наприкінці 2021 року, наразі ж правоохоронці завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт. Затриманим оголосили про підозру за 4 частиною статті 190 (шахрайство), 3 частиною статті 209 (відмивання майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України. За скоєне їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Щоб убезпечити себе від шахраїв, купляйте товари лише у перевірених інтернет-крамницях. Обовязково звертайте увагу на URL-адресу магазинів та не повідомляйте стороннім дані банківських карток, особливо CVV, PIN-код та термін дії картки. Раніше ми писали, що шахраї крадуть банківські дані українців, заманюючи допомогою від ЄС. Також читайте, що в Україні шахраї виманювали понад мільйон гривень, прикидаючись головами ОВА. Софія Скорик

Продавали неіснуючі одяг та взуття: у Дніпропетровській області судитимуть шахраїв

Продавали неіснуючі одяг та взуття: у Дніпропетровській області судитимуть шахраїв

Продавали неіснуючі одяг та взуття: у Дніпропетровській області судитимуть шахраїв

У Дніпропетровській області шахраї продавали неіснуючі товари через 10 фейкових сторінок-магазинів. Загальна аудиторія ресурсів сягала понад 600 тисяч осіб. 

Поліцейські з’ясували, що «бізнес» організувало подружжя разом із приятелем. Зловмисники отримували від покупців повну передплату на картки, оформлені на підставних осіб, та припиняли зв’язок. Так вони ошукали більше 40 громадян. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області. Схему розкрили наприкінці 2021 року, наразі ж правоохоронці завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт. Затриманим оголосили про підозру за 4 частиною статті 190 (шахрайство), 3 частиною статті 209 (відмивання майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України. За скоєне їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Щоб убезпечити себе від шахраїв, купляйте товари лише у перевірених інтернет-крамницях. Обов’язково звертайте увагу на URL-адресу магазинів та не повідомляйте стороннім дані банківських карток, особливо CVV, PIN-код та термін дії картки.

Раніше ми писали, що шахраї крадуть банківські дані українців, заманюючи “допомогою від ЄС”. Також читайте, що в Україні шахраї виманювали понад мільйон гривень, прикидаючись головами ОВА.

Софія Скорик

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.