RU
Головна
Дніпро
18:21, 24 Січня
Информатор UA

Интро

У листопаді 2022 року програміст із Дніпра намагався виїхати з України. Для цього чоловік, який за фахом інженер, підробив документи. Проте, на пропускному пункті "Мостиська" у Львівській області прикордонники виявили факт підробки документа.   17 січня у місті Мостиська відбувся судовий розгляд справи. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.  Досудове розслідування встановило, що чоловік власноруч виготовив документ про інвалідність II групи, підробив підписи медико-санітарної експертизи (МСЕК) та зробив відповідні документи, які мали переконати прикордонників. З цим “документом” він намагався виїхати за кордон, щоб уникнути мобілізації. У суді програміст повністю визнав свою провину. Мостиський районний суд признав йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 5100 гривень, передбаченого статтями 1, 4 статті 358 Кримінального кодексу України (підробка або використання підробних документів). Також в документі сказано, що протягом 30 днів рішення суду можуть оскаржити в апеляційному суді.  Раніше Інформатор повідомляв, що на “Новій Пошті” шахрай отримав чужі посилки, скориставшись телефонним дзвінком. Також ми писали, що у Дніпропетровській області директор благодійної організації допомагав чоловікам вирішити питання з виїздом за кордон за 15 тисяч доларів. Нагадаємо, що прикордонники затримали двох чоловіків, які намагалися втекти в Румунію.   

Програміст із Дніпра намагався виїхати з країни по підробному документу: що вирішив суд

Читать на русском

Читать на русском
Програміст із Дніпра намагався виїхати з країни по підробному документу: що вирішив суд
17 січня у місті Мостиська відбувся судовий розгляд справи

У листопаді 2022 року програміст із Дніпра намагався виїхати з України. Для цього чоловік, який за фахом інженер, підробив документи. Проте, на пропускному пункті "Мостиська" у Львівській області прикордонники виявили факт підробки документа.  

17 січня у місті Мостиська відбувся судовий розгляд справи. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень. 

Досудове розслідування встановило, що чоловік власноруч виготовив документ про інвалідність II групи, підробив підписи медико-санітарної експертизи (МСЕК) та зробив відповідні документи, які мали переконати прикордонників. З цим “документом” він намагався виїхати за кордон, щоб уникнути мобілізації.

У суді програміст повністю визнав свою провину. Мостиський районний суд признав йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 5100 гривень, передбаченого статтями 1, 4 статті 358 Кримінального кодексу України (підробка або використання підробних документів). Також в документі сказано, що протягом 30 днів рішення суду можуть оскаржити в апеляційному суді. 

Раніше Інформатор повідомляв, що на “Новій Пошті” шахрай отримав чужі посилки, скориставшись телефонним дзвінком. Також ми писали, що у Дніпропетровській області директор благодійної організації допомагав чоловікам вирішити питання з виїздом за кордон за 15 тисяч доларів. Нагадаємо, що прикордонники затримали двох чоловіків, які намагалися втекти в Румунію

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.