RU
Головна
Дніпро
08:05, 11 Вересня
Информатор UA

Интро

З початком повномасштабної війни тварин, що залишилися без домівок та люблячих сімей, стало більше. Але в кожному маленькому серденьку є велика надія на те, що колись добрі руки візьмуть до себе та приголубять. Подарувати турботу та любов маленькому комочку щастя можете і ви. Інформатор розкаже, хто шукає люблячу родину. ЛАДУШКА Знайомтесь з собачкою, яка постійно посміхається. Її звуть Ладушка, їй майже рік і вона дуже шукає свою родину. Дівчинка дуже вихована, стерилізована, привита та розумна. Подивіться на фото ще разочок - можливо саме Ладушку ви чекали все своє життя? Телефонуйте: (095) 233-76-02, - Ірина. ТРУБОЧКА Ця висловуха красуня втратила свою родину під час війни: її хазяїва тікали з міста та бросили свою улюбленицю. Трубочка розумна, спокійна та любить, коли з нею розмовляють. У притулку породиста кішка відчуває себе нещасною, їй потрібен новий дім та люблячі батьки, які ніколи не зрадять. Телефонуйте: (093) 235-03-70 - Ольга. МАНКА Триколірну ласкаву кицю Манку вивезли з-під обстрілів з Краматорська і тепер вона шукає двоногих приятелів, з якими зможе муркотіти на м’якенькому дивані. Можливо саме ви й станете тим самим двоногим приятелем, але будьте обережні - триколірні кішечки приносять щастя до будинку! Телефонуйте: (093) 235-03-70 - Ольга. ЛАРА Молода красуня Лара - метіс мисливських порід собак. Дівчинка весела, енергійна, любить людей, собак та навіть котиків. Якщо ви хочете стати вірним другом для Ларочки, дзвоніть: (093) 235-03-70 - Ольга, ОМЛЕТІК Цього руденького хлопчика звуть Омлетік і він живе у притулку. Можливо у ваших добрих руках котик знайде любов, ласку та спокій.

Пухнастики шукають дім: де у Дніпрі знайти собі котика чи песика

Читать на русском
Пухнастики шукають дім: де у Дніпрі знайти собі котика чи песика

Ласкаві пухнастики шукають люблячих господарів

З початком повномасштабної війни тварин, що залишилися без домівок та люблячих сімей, стало більше. Але в кожному маленькому серденьку є велика надія на те, що колись добрі руки візьмуть до себе та приголубять.

Подарувати турботу та любов маленькому комочку щастя можете і ви. Інформатор розкаже, хто шукає люблячу родину.

ЛАДУШКА

Знайомтесь з собачкою, яка постійно посміхається. Її звуть Ладушка, їй майже рік і вона дуже шукає свою родину. Дівчинка дуже вихована, стерилізована, привита та розумна. Подивіться на фото ще разочок - можливо саме Ладушку ви чекали все своє життя? Телефонуйте: (095) 233-76-02, - Ірина.

ТРУБОЧКА

Ця висловуха красуня втратила свою родину під час війни: її хазяїва тікали з міста та бросили свою улюбленицю. Трубочка розумна, спокійна та любить, коли з нею розмовляють. У притулку породиста кішка відчуває себе нещасною, їй потрібен новий дім та люблячі батьки, які ніколи не зрадять. Телефонуйте: (093) 235-03-70 - Ольга.

МАНКА

Триколірну ласкаву кицю Манку вивезли з-під обстрілів з Краматорська і тепер вона шукає двоногих приятелів, з якими зможе муркотіти на м’якенькому дивані. Можливо саме ви й станете тим самим двоногим приятелем, але будьте обережні - триколірні кішечки приносять щастя до будинку! Телефонуйте: (093) 235-03-70 - Ольга.

ЛАРА

Молода красуня Лара - метіс мисливських порід собак. Дівчинка весела, енергійна, любить людей, собак та навіть котиків. Якщо ви хочете стати вірним другом для Ларочки, дзвоніть: (093) 235-03-70 - Ольга,

ОМЛЕТІК

Цього руденького хлопчика звуть Омлетік і він живе у притулку. Можливо у ваших добрих руках котик знайде любов, ласку та спокій.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.