RU
Головна
Дніпро
19:39, 13 Листопада
Информатор UA

Интро

З початком повномасштабної війни тварин, що залишилися без домівок та люблячих сімей, стало більше. Але в кожному маленькому серденьку є велика надія на те, що колись добрі руки візьмуть до себе та приголубять. Подарувати турботу та любов маленькому комочку щастя можете і ви. Інформатор розкаже, хто шукає люблячу родину. Маруся Собака Маруся пітбуль шукає дім. Їй 5 років, вона американський бультер'єр. Собака дуже любить людей. Це сонячний і добрий песик! Цілком домашня, квартирна, диванна красуня. Маруся фізично дуже сильна, вага близько 30 кг. При цьому граціозна, грайлива, рухлива. Дивує, як цуценя. Страшно любить, коли її гладять, коли з нею розмовляють та хвалять. Вихована, не забруднює у приміщенні, терпить, ходить на повідку вулицею. Телефонуйте: (093) 235-03-70 - Ольга. Сандра Сандра маленька дівчинка шукає родину. Їй 2,5 місяці. Виросте невеликою, до 10 кг та дуже красивою. Скромна дівчинка. До туалету привчена. Дуже хоче стати домашнім, улюбленою собачкою. Телефонуйте: (095) 233-76-02 - Ірина. Зігмунт Феєрично енергійний молоденький британський котик Зігмунт (1,5 роки). Котик незвичайний у всьому. Темно-лілове забарвлення шубки велика рідкість. Золотий характер. Зігмунт дуже чистоплотний, він шалено лагідний. Ніжний мурчун, треться об обличчя, бодається, щоб погладили. Мило перебирає лапками, як масажист. Котик дуже любить обійматися та цілуватися. Телефонуйте: (093) 235-03-70 - Ольга. Красень Цьому красеню терміново потрібна хата і люблячі мама, тато. Щеня трохи більше 1,5 місяця, хлопчик, виросте середнього розміру, дворовий. Буде вірним і відмінним охоронцем. Будь ласка, придивіться до карапуза, якщо вам подобається, телефонуйте: (066) 625-02-73 - Юлія. Бася Шикарна кішечка Бася (їй пара ріків) в очікуванні серця, що любить. Кругломорденька товстушка Бася має ексклюзивну зовнішність. Витончена пантериста Бася не любитель зайвих ніжностей. Характер норовливий. Дуже прив'язується до людини. Грайлива, є улюблена іграшка - тигр. Телефонуйте: (093) 235-03-70 - Ольга.

Пухнастики шукають дім: де у Дніпрі знайти собі котика чи песика

Читать на русском

Читать на русском
Пухнастики шукають дім: де у Дніпрі знайти собі котика чи песика
Ласкаві пухнастики шукають люблячих господарів

З початком повномасштабної війни тварин, що залишилися без домівок та люблячих сімей, стало більше. Але в кожному маленькому серденьку є велика надія на те, що колись добрі руки візьмуть до себе та приголубять.

Подарувати турботу та любов маленькому комочку щастя можете і ви. Інформатор розкаже, хто шукає люблячу родину.

Маруся

Собака Маруся пітбуль шукає дім. Їй 5 років, вона американський бультер'єр. Собака дуже любить людей. Це сонячний і добрий песик! Цілком домашня, квартирна, диванна красуня. Маруся фізично дуже сильна, вага близько 30 кг. При цьому граціозна, грайлива, рухлива. Дивує, як цуценя. Страшно любить, коли її гладять, коли з нею розмовляють та хвалять. Вихована, не забруднює у приміщенні, терпить, ходить на повідку вулицею. Телефонуйте: (093) 235-03-70 - Ольга.

Сандра

Сандра маленька дівчинка шукає родину. Їй 2,5 місяці. Виросте невеликою, до 10 кг та дуже красивою. Скромна дівчинка. До туалету привчена. Дуже хоче стати домашнім, улюбленою собачкою. Телефонуйте: (095) 233-76-02 - Ірина.

Зігмунт

Феєрично енергійний молоденький британський котик Зігмунт (1,5 роки). Котик незвичайний у всьому. Темно-лілове забарвлення шубки велика рідкість. Золотий характер. Зігмунт дуже чистоплотний, він шалено лагідний. Ніжний мурчун, треться об обличчя, бодається, щоб погладили. Мило перебирає лапками, як масажист. Котик дуже любить обійматися та цілуватися. Телефонуйте: (093) 235-03-70 - Ольга.

Красень

Цьому красеню терміново потрібна хата і люблячі мама, тато. Щеня трохи більше 1,5 місяця, хлопчик, виросте середнього розміру, дворовий. Буде вірним і відмінним охоронцем. Будь ласка, придивіться до карапуза, якщо вам подобається, телефонуйте: (066) 625-02-73 - Юлія.

Бася

Шикарна кішечка Бася (їй пара ріків) в очікуванні серця, що любить. Кругломорденька товстушка Бася має ексклюзивну зовнішність. Витончена пантериста Бася не любитель зайвих ніжностей. Характер норовливий. Дуже прив'язується до людини. Грайлива, є улюблена іграшка - тигр. Телефонуйте: (093) 235-03-70 - Ольга.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.