Район Данилівки у Дніпропетровській області під контролем армії рф, ворог тисне у напрямку Остапівського — “Мучной”

Район Данилівки у Дніпропетровській області під контролем армії рф, ворог тисне у напрямку Остапівського — “Мучной”
У Дніпропетровській області на Олександрівському напрямку ситуація ускладнена

У Дніпропетровській області на Олександрівському напрямку фіксують активізацію противника. За даними військового 25-ї бригади з позивним “Мучной”, район Данилівки перебуває під контролем російських військ. Ворог продовжує просуватися на захід, у напрямку Остапівського. Паралельно армія рф почала підтягувати південний фланг — там розширюється "сіра зона". 

Ворог проводить розвідку малими групами. Росіяни заходять у посадки та проміжки між українськими позиціями. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на аналітику військового 25-ї бригади з позивним “Мучной”.

Армія рф продовжує просуватися у напрямку Остапівського
Армія рф продовжує просуватися у напрямку Остапівського

Також “Мучной” зазначає, що населені пункти Остапівське та Андріївка ускладнені тим, що ці населені пункти мають слабку щільність оборони. Нестача капітальних споруд і природних укриттів може створювати додаткові ризики у разі штурмів.

За словами військового, якщо росіяни просунуться ближче до околиць, то можуть швидко зайняти будинки та перетворити їх на вузли опору. А вигідні погодні умови, такі як туман та низька видимість, створить їм додаткову можливість для різкого ривка.

Нагадаємо, що у Дніпропетровській області противник змінив фокус на нові цілі та підтягує сили під відповідний сектор. Раніше ми писали, що ворог продовжує тиск по південному берегу річки Вовча та готує удар по флангах на Олександрівському напрямку. Крім цього, Інформатор повідомляє, що на підступах до Великомихайлівки у Дніпропетровській області ведуться важкі бої.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити