RU
Головна
Реклама
17:20, 22 Грудень
Информатор UA

Интро

У четвер, 22 грудня, до Дніпра з візитом завітали військовослужбовці. Наші Захисники приїхали, щоб подякувати мережі супермаркетів АТБ за їх неоціненний вклад та постійну допомогу. А ще — на знак подяки вручили невеличкий сувенір. “Хотіли б від лиця всіх військовослужбовців, всіх хто залучений до захисту нашої Батьківщини подякувати компанії АТБ. Впевнені, що і надалі буде продовжуватися співпраця, допомога, підтримка. Разом до перемоги! Перемога буде за нами!”, — зазначив командир добровольчого формування Запорізької територіальної громади №4 “Азов-Запоріжжя” з позивним “Борода”.   На знак подяки хлопці привезли гільзу. З нею попрацювали військові-майстри та зробили лазерне гравіювання.  “Гільза, це як приклад того, що навіть будь-яку військову річ можна перетворити і використовувати у мирному житті. І це символічно. Там наш герб, наш символ. І ця гільза є нешліфована, не покращена, вона така як є, така яка вона виходить після пострілів. Гільза -  як символ незламності.Поставити її, дивитися і пам’ятати! Завжди пам’ятати, якою ціною нам дається наша перемога”, — акцентував військовослужбовець. У свою чергу директор з маркетингу мережі супермаркетів АТБ Валерій Бондар від імені компанії подякував нашим Захисникам та Захисницям за їх службу. За те, що вони боронять Україну та спокій мирних українців. "Від всієї великої родини АТБ, від кожного працівника магазинів, від директорів та власників компанії дякуємо вам велике! Дякуємо, за те, що маємо можливість жити, працювати та радіти кожному дню! Ми вистоїмо завдяки вам – українським захисникам”, — зазначив Валерій. З самого початку повномасштабного вторгнення команда мережі АТБ не стоїть осторонь та щодня допомагає військовим продуктами. Бійці ТрО, хлопці з добровольчого руху та ЗСУ на постійній основі отримують продовольчі пакунки від мережі АТБ, партнерів та небайдужих покупців. За власною ініціативною допомагають і співвласники корпорації АТБ. Для різних військових підрозділів ними вже закуплено та передано близько 500 автівок різного призначення. Отримана нагорода від військових для компанії АТБ – це дуже цінна відзнака злагодженої роботи всієї команди. Це означає що українські воїни помічають та відчувають підтримку великої команди АТБ: продавці і керуючі, логісти, водії, працівники складів – саме вони забезпечують своєчасну та таку важливу доставку продовольства українським захисникам. Доречі, у Новому Році на всіх покупців мережі супермаркетів АТБ чекає діджитал оновлення. Проєкт по сбору гуманітарної продовольчої допомоги військовим буде доступним в електронному форматі. Бійці подякували мережі супермаркетів АТБ Військові подарували гільзу Вона символічна Її робили майстри-воїни Люди допомогають ЗСУ Вручення сувеніра та подяки Подяка за неоцінений вклад Відео: Дмитро Федоров Фото: Владислав Степанов

“Разом до перемоги”: військові подякували мережі АТБ за постійну допомогу

Читать на русском

Читать на русском
“Разом до перемоги”: військові подякували мережі АТБ за постійну допомогу
Військові подякували мережі супермаркетів АТБ за неоцінений вклад

У четвер, 22 грудня, до Дніпра з візитом завітали військовослужбовці. Наші Захисники приїхали, щоб подякувати мережі супермаркетів АТБ за їх неоціненний вклад та постійну допомогу. А ще — на знак подяки вручили невеличкий сувенір.

“Хотіли б від лиця всіх військовослужбовців, всіх хто залучений до захисту нашої Батьківщини подякувати компанії АТБ. Впевнені, що і надалі буде продовжуватися співпраця, допомога, підтримка. Разом до перемоги! Перемога буде за нами!”, — зазначив командир добровольчого формування Запорізької територіальної громади №4 “Азов-Запоріжжя” з позивним “Борода”.

 

На знак подяки хлопці привезли гільзу. З нею попрацювали військові-майстри та зробили лазерне гравіювання. 

“Гільза, це як приклад того, що навіть будь-яку військову річ можна перетворити і використовувати у мирному житті. І це символічно. Там наш герб, наш символ. І ця гільза є нешліфована, не покращена, вона така як є, така яка вона виходить після пострілів. Гільза -  як символ незламності.Поставити її, дивитися і пам’ятати! Завжди пам’ятати, якою ціною нам дається наша перемога”, — акцентував військовослужбовець.

У свою чергу директор з маркетингу мережі супермаркетів АТБ Валерій Бондар від імені компанії подякував нашим Захисникам та Захисницям за їх службу. За те, що вони боронять Україну та спокій мирних українців.

"Від всієї великої родини АТБ, від кожного працівника магазинів, від директорів та власників компанії дякуємо вам велике! Дякуємо, за те, що маємо можливість жити, працювати та радіти кожному дню! Ми вистоїмо завдяки вам – українським захисникам”, — зазначив Валерій.

З самого початку повномасштабного вторгнення команда мережі АТБ не стоїть осторонь та щодня допомагає військовим продуктами. Бійці ТрО, хлопці з добровольчого руху та ЗСУ на постійній основі отримують продовольчі пакунки від мережі АТБ, партнерів та небайдужих покупців. За власною ініціативною допомагають і співвласники корпорації АТБ. Для різних військових підрозділів ними вже закуплено та передано близько 500 автівок різного призначення.

Отримана нагорода від військових для компанії АТБ – це дуже цінна відзнака злагодженої роботи всієї команди. Це означає що українські воїни помічають та відчувають підтримку великої команди АТБ: продавці і керуючі, логісти, водії, працівники складів – саме вони забезпечують своєчасну та таку важливу доставку продовольства українським захисникам.

Доречі, у Новому Році на всіх покупців мережі супермаркетів АТБ чекає діджитал оновлення. Проєкт по сбору гуманітарної продовольчої допомоги військовим буде доступним в електронному форматі.

Бійці подякували мережі супермаркетів АТБ
Бійці подякували мережі супермаркетів АТБ
Військові подарували гільзу
Військові подарували гільзу
Вона символічна
Вона символічна
Її робили майстри-воїни
Її робили майстри-воїни
Люди допомогають ЗСУ
Люди допомогають ЗСУ
Вручення сувеніра та подяки
Вручення сувеніра та подяки
Подяка за неоцінений вклад
Подяка за неоцінений вклад

Відео: Дмитро Федоров

Фото: Владислав Степанов

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.