RU

Розкриє таланти вашої дитини: в Україні показали освітній застосунок “Мрія”

Читать на русском

Читать на русском
Розкриє таланти вашої дитини: в Україні показали освітній застосунок “Мрія”
Цей застосунок також дозволить зменшити бюрократичне навантаження на вчителів

У п’ятницю, 1 вересня, презентували для українських школярів та батьків новий застосунок “Мрія”. Основна мета такого проєкту — дати дитині її особистий освітній простір і унікальний алгоритм розвитку. Це дозволить сфокусуватися на талантах та інтересах дитини. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт Президента

Застосунок містить бібліотеку контенту і дитина матиме своє портфоліо в освіті. Також у застосунку буде міститися інформація про її досягнення і плани. За безпеку даних відповідатиме унікальний цифровий дитячий документ, схожий на той, який є у “Дії”. 

Також батьки зможуть бачити, у чому їхня дитина більш талановита, зрозуміти, у чому дитина потребує допомоги, а що їй вдається блискуче. Застосунок також даватиме змогу батькам отримувати зворотний зв'язок від учителя.

Крім того, цей застосунок також дозволить зменшити бюрократичне навантаження на вчителів і дозволить сфокусуватися на освіті. Завдяки “Мрії” вчитель зможе використовувати не лише стандартні матеріали для підготовки уроків, а й спеціальні курси. До кінця поточного року заплановано почати ознайомчий процес у школах. 

Нагадаємо, що Мінцифри запустило платформу “Дія.Освіта”, за допомого якої можна отримати нову професію. Також ми писали, чи можуть мобілізувати студентів до лав ЗСУ та хто має право на відстрочку. Ще ми повідомляли про те, що в школах планують оновити дисципліну “Захист України”

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.