У Дніпрі перекрили вулицю Калинову. Причина – ремонт дорожнього покриття на ділянці від проспекту Петра Калнишевського до Слобожанського проспекту. Роботи мали розпочатися 10 липня, проте їх відклали через несприятливі погодні умови.
Роботи планують завершити до 9 серпня. Інформатор відвідав місце події та подивися, як проходить ремонт.
Якщо відео не відтворюється, ви можете переглянути його в Telegram-каналі Інформатора
На тлі перекриття змінилися маршрути автобусів №36 та №95. Вони курсуватимуть за тимчасовою схемою, оскільки зазвичай від кінцевої зупинки на проспекті Петра Калнишевського рухаються вулицею Калиновою. Враховуйте цю інформацію та, за можливості, обирайте інший маршрут.













Нагадаємо, що у Дніпрі відкрили вулицю Харківську біля «Мост-Сіті». Раніше ми писали, що у Дніпрі перекрили вулицю Криворізьку. Крім цього, у Дніпрі збираються на місяць звузити проїзд по Паторжинського, Шевченка та Південній.
Фото: Маргарита Горбунова