RU

Рятувальники шукали майже дві доби: в Обухівці потонув 39-річний чоловік

Читать на русском

Читать на русском
Рятувальники шукали майже дві доби: в Обухівці потонув 39-річний чоловік
Тіло виявили на відстані 5 метрів від берега

23 липня в Обухівці чоловік пішов купатись у річці Орель та не повернувся на берег. О 20:50 на місце викликали рятувальників. Туди приїхали дніпровські водолази.

Надзвичайники обстежили 6 тисяч квадратних метрів водної поверхні і оглянули берегову лінію, але зниклого не знайшли. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт ДСНС.

25 липня, о 13:17, під час повторного обстеження акваторії річки водолазно-рятувальна група виявила тіло чоловіка. Труп знаходився на відстані 5 метрів від берега та на глибині 3 метрів. Його передали поліцейським.

Посилаючись на ДСНС, Інформатор нагадує про правила безпечного відпочинку поблизу води. Так, купання та катання на човнах дозволяється тільки у спеціально відведених місцях. А пірнати можна лише там, де є прозора вода, рівне дно і достатня глибина.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Криворізькому районі потонув 49-річний чоловік. Також читайте, що у Дніпропетровській області у ставку потонув 34-річний чоловік. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпропетровській області у річці потонув чоловік.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.