RU
Головна
Україна
18:55, 15 Вересня
Информатор UA

Интро

У четвер, 15 вересня, стало відомо, що колаборанту, колишньому нардепу з Дніпропетровської області, олегу царьову повідомили про підозру. Йому та ще 2 колаборантам, які намагалися "дійти до Києва". Мова йде про ще одного депутата Володимира Олійника, а також так звану «міністерку закордонних справ «ДНР» Наталію Ніконорову. Царьова підозрюють одразу в двох злочинах, пов'язаними з державною зрадою. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись пресслужбу СБУ. Досудове слідство встановило, що 24 лютого зрадник незаконно перетнув кордон та прибув на тимчасово окуповану військами рф територію Київської області. Зокрема, в окупованому селі Катюжанка він з іншими колаборантами записували інтерв’ю для росЗМІ, в яких маніпулювали «фактами», виправдовуючи вторгнення рф. Також вони у супроводі озброєних військових зс рф вторглися у церкву під час богослужіння і схиляли селян до переходу на бік ворога. Неодноразово відвідували Катюжанську школу, в приміщеннях якої окупанти катували українців. Що відомо про олега царьова Він колишній народний депутат та один з ідеологів "новоросії". У травні цього року суд ухвалив йому вирок. Царьову призначили покарання за ч .2 ст. 110 КК України та за ч. 3 ст. 109 КК України. На нього чекає 12 років позбавлення волі.  Раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі затримали брата олега царьова, який збирався організувати вибухи в області. Також писали, що олег царьов запропонував меру Кривого Рогу здаватися.

СБУ оголосила про підозру Олегу Царьову та ще двом колаборантам

Читать на русском
СБУ оголосила про підозру Олегу Царьову та ще двом колаборантам

Зрадникам оголосили про підозру

У четвер, 15 вересня, стало відомо, що колаборанту, колишньому нардепу з Дніпропетровської області, олегу царьову повідомили про підозру. Йому та ще 2 колаборантам, які намагалися "дійти до Києва". Мова йде про ще одного депутата Володимира Олійника, а також так звану «міністерку закордонних справ «ДНР» Наталію Ніконорову.

Царьова підозрюють одразу в двох злочинах, пов'язаними з державною зрадою. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись пресслужбу СБУ.

Досудове слідство встановило, що 24 лютого зрадник незаконно перетнув кордон та прибув на тимчасово окуповану військами рф територію Київської області. Зокрема, в окупованому селі Катюжанка він з іншими колаборантами записували інтерв’ю для росЗМІ, в яких маніпулювали «фактами», виправдовуючи вторгнення рф.

Також вони у супроводі озброєних військових зс рф вторглися у церкву під час богослужіння і схиляли селян до переходу на бік ворога. Неодноразово відвідували Катюжанську школу, в приміщеннях якої окупанти катували українців.

Що відомо про олега царьова

Він колишній народний депутат та один з ідеологів "новоросії". У травні цього року суд ухвалив йому вирок. Царьову призначили покарання за ч .2 ст. 110 КК України та за ч. 3 ст. 109 КК України. На нього чекає 12 років позбавлення волі. 

Раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі затримали брата олега царьова, який збирався організувати вибухи в області. Також писали, що олег царьов запропонував меру Кривого Рогу здаватися.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.