СБУ в Дніпропетровській області затримала учасників міжнародного наркотрафіку: інших учасників екстрадують в Україну

СБУ в Дніпропетровській області затримала учасників міжнародного наркотрафіку: інших учасників екстрадують в Україну
СБУ викрила міжнародний наркосиндикат: у декількох областях пройшли затримання

Служба безпеки викрила міжнародне угруповання. Ділки організували контрабанду кокаїну та інших наркотиків із півдня Європи в Україну. Одночасні затримання провели у Київській, Дніпропетровській та Львівській областях. Загалом правоохоронці затримали 10 учасників наркосиндикату.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Службу безпеки України

Щомісячний прибуток від продажу психотропів становив 15–20 мільйонів гривень. Координував ділків киянин. Через спеціальні форуми він шукав людей для збуту товарів у різних регіонах України. 

Під час обшуків правоохоронці вилучили партію психотропів на майже 70 мільйонів гривень. Десятьом затриманим повідомили про підозру за частиною 3 статті 307 Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі вони перебувають під вартою.

Ще троє учасників угрупування знаходяться в Іспанії. Вирішується питання щодо їхньої екстрадиції в Україну. 

Нагадаємо, що дніпрянин створив міжнародний наркосиндикат. Підозрюваного знайшли в Йорданії й повернули в Україну. Крім цього, у Нікополі за збут психотропів судитимуть прикордонника, військових та цивільних. Також у Дніпрі в барах та кафе продавали психотропи під виглядом напоїв. 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити