Патрульні поліцейські Дніпропетровської області закликали водіїв мотоциклів дотримуватися правил на дорозі та щодо підготовки до виїзду. Мотосезон зараз у самому розпалі. Поліцейські закликають звертати увагу і на унікальні особливості двоколісного транспорту в якості учасника дорожнього руху.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням Патрульну поліцію Дніпропетровської області.
Перш за все патрульні закликають водіїв перевіряти технічний стан свого “залізного коня” перед виїздом. Зокрема мова йде про справність гальм, звукової та світлової сигналізації. Також не варто не забути про шолом для водія та пасажира, якщо такий є. Шоломи мають бути застебнутими.
Під час руху водій має враховувати ситуацію на дорозі, особливості вантажу чи наявність пасажира, стан транспортного засобу та його можливості. Усе для того, аби не втратити контроль над двоколісним під час маневрів.
Патрульні окремо нагадують, що керувати мотоциклом чи мопедом можна з 16 років за наявності водійського посвідчення та документів щодо самого двоколісного. Також забороняється возити на задньому сидінні дітей, менше як 145 сантиметрів зростом. Варто уникати і перевезення людей боком (це може зіпсувати баланс), чи осіб у нетверезому стані.
Якщо мотоциклісти рухаються групами, то варто їхати один за одним. Під час поїздок треба мати з собою аптечку та знак аварійної зупинки. Забороняється і рухатися розділовою смугою через затори.
Нагадаємо, що в Дніпрі на Старокозацькій не розминулись мотоцикліст на Honda та “швидка”. Також на Старокозацькій мотоцикліст на Honda в'їхав у “швидку” з маячками. Крім цього, на мосту у Кам’янському неповнолітній мотоцикліст з пасажиром врізався у Volkswagen.