СК "Дніпро-1" переміг "Зорю": як пройшов матч

Переможний гол забив Ігор Когут

24 вересня СК “Дніпро-1” провів матч 8-го туру УПЛ.  Спортсмени грали проти луганської “Зорі”. Дніпряни перемогли з рахунком 1:0.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт СК “Дніпро-1”.

На 24 хвилині Бабенко кинув у прорив Рубчинського. Той прострелив вздовж карного майданчику, де Когут у дотик спрямував м’яч у дев’ятку.

24 вересня СК “Дніпро-1” провів матч 8-го туру УПЛ

Наступний момент спортклубівці створили ще хвилин за десять. Тепер Когут міг оформити дубль, але в падінні трохи не дотягнувся до подачі з лівого флангу Кравця.

Ігор Когут зазначив, що гра була важкою та важливою. За його словами, ця перемога додасть команді імпульсу вибратися з тієї ями, в котру вона потрапила.

“...У нас за десять матчів лише одна перемога була. Мабуть, була якась криза в команді. Хлопці зараз ті ж самі, але трошки чогось не вистачало: десь не щастило, можливо, функціонально не були готові. Але зараз виграли, і думаю, що далі все налагодиться”, – сказав Ігор.

Дніпряни перемогли з рахунком 1:0

Нагадаємо, раніше ми писали, що СК “Дніпро-1” презентував нового тренера. Також читайте, що бразильский голкіпер Макс Валеф покинув склад СК "Дніпро-1". Розповідав Інформатор і про те, як відреагували на скандальну заяву почесного президента СК “Дніпро-1” стосовно  Олександра Кучера, колишнього головного тренера “спортклубівців”.