RU

СК “Дніпро-1” проти “Миная”: як проходив матч

Команди відчайдушно боролися за бажану перемогу

У неділю, 13 серпня відбувся матч 3-го туру УПЛ 2023-2024. На футбольному полі зустрілися СК “Дніпро-1” та “Минай”. Змагання проходили 13-й годині на стадіоні “Минай-Арена” в Ужгороді.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт СК “Дніпро-1”

Команди відчайдушно боролися за бажану перемогу. Однак матч завершився нічиєю з рахунком (1:1).

Як проходив матч?

У першому таймі між командами йшла боротьба. Гравці відповідали атакою на атаку. Невелика перевага була на стороні “Дніпра-1”.

У другому таймі “Дніпро-1” почав здавати позиції. Гравець Сарапій заробив червону карточку. На 82-й хвилині “Дніпро-1” заробив пенальті, але Бандура відбив удар Бабенка. Маючи перевагу “Минай” зміг вийти вперед завдяки Твердохлібу.

Однак дніпряни в меншості зуміли в компенсований час зрівняти рахунок. Домінго Бланко заробив пенальті і сам же його і реалізував.

"Дніпро-1" набрав чотири очки після двох матчів УПЛ, а "Минай" здобув перший пункт в новому сезоні.

Нагадаємо, що СК "Дніпро-1" програв "Славії" з розгромним рахунком. Раніше ми писали, що СК “Дніпро-1” підписав контракти з екс-гравцями “Динамо” та “Сент-Трюйдена”. Також читайте, що Артем Довбик став гравцем "Жирони".