RU

СК "Дніпро-1" зіграв з "Олександрією": як пройшов матч

СК "Дніпро-1" зустрівся з "Олександрією"

В УПЛ тривають матчі шістнадцятого туру. 4 березня лідер чемпіонату СК “Дніпро-1" зіграв з “Олександрією”. Він вперше не програв їй на її полі.

Матч закінчився нічиєю. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна.

Склади команд

Олександрія: Шевченко, Копина, Бондаренко, Бабогло, Мірошніченко, Мустафаєв, Михайленко, Рибалка, Калітвінцев, Кобзар, Третьяков.

Запасні: Горох, Ковалець, Кулаков, Сігеєв, Волошин, Кожушко, Логінов, Шулянський, Скорко, О. Мартинюк, Цуріков, Єрмаков.

СК Дніпро-1: Макс Валеф, Хайнер, Сваток, Сарапій, Амаш, Рубчинський, Бабенко, Гуцуляк, Піхальонок, Бланко, Довбик.

Запасні: Рибак, Кінарейкін, Каплієнко, Є. Пасіч, Федорів, Танчик, Назаренко, Підлепенець, Танковський, Когут, Кононов

Як пройшла гра

СК “Дніпро-1” міг відкрити рахунок вже на першій хвилині. Сарапій бив у вільний кут, але Копина головою відбив м’яч. У наступній атаці Амаш вдарив дуже неточно, чим звів нанівець усі зусилля партнерів по команді. Гості продовжили тиснути. “Олександрія” відійшла в глухий захист та не думала про атаки. На 15-й хвилині Копина перехопив м’яч майже на лінії воріт. На 23-їй хвилині СК “Дніпро-1” забив гол. Захисники намагались заблокувати удар Бланко, але м’яч від ноги когось з оборонців по високій траєкторії залетів у правий верхній кут. “Дніпро-1” темп не знижував. Лише один Гуцуляк не використав три нагоди збільшити рахунок. “Олександрія” відігралась несподівано. Мустафаєв на вході у штрафний майданчик майстерно обіграв захисника і влучно пробив у лівий кут. У кінці першого тайму Третьяков пробив поруч зі штангою, а потім не реалізував вихід сам на сам.

Після перерви обмін атаками продовжився. На 56-й хвилині арбітр зупинив матч через повітряну тривогу. Після поновлення гри СК “Дніпро-12 вийшов перед. На 58-ій хвилині Довбик переграв голкіпера “Олександрії”. На 88-їй хвилині господарі зрівняли рахунок.

• Олександрія — СК Дніпро-1 2:2 (Мустафаєв, 30, 88 - Бланко, 23, Довбик, 58).

СК «Дніпро-1» продовжує бути на першому місці у турнірній таблиці УПЛ. «Олександрія» залишається п’ятою.