СК “Дніпро-1” зіграв з “Зорею”: результати матчу

Олексій Александров

У суботу, 15 квітня, відбувся поєдинок 21-го туру УПЛ між дніпровською командою “Дніпро-1” та луганською “Зорею”. Гра проходила на стадіоні “Динамо” у Києві. Змагання завершилися перемогою “Зорі” з рахунком 2:1.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна. Поєдинок між командами проходив дуже напружено.

Як проходив матч

На 7-й хвилині першого тайму “Зоря” забила гол. Удар Русина Рибак парирував, а от завадити Герреро добити м’яч у сітку вже не зміг. Але VAR зафіксував офсайд у форварда “Зорі” і взяття воріт не зарахували.

СК “Дніпро-1” активізувався. Після подачі кутового з правого флангу Довбик головою спрямував м’яч у дальню стійку. Пасіч отримав пошкодження та не зміг продовжити матч. На заміну захиснику на 17-й хвилині вийшов Хайнер.

“Зоря” на деякий час перехопила ініціативу. Господарі контролювали м’яч та намагались проводити позиційні атаки. СК “Дніпро-1” також у обороні не відсиджувався. На 25-й хвилині Довбик ударом в один дотик не зміг пробити Сапутіна. На 33-й хвилині Піхальонок з лінії штрафного майданчика пробив повз ворота. На 41-й хвилині гості заробили перспективний штрафний. Довбик цілив під ліву стійку, але не влучив. Травму отримав ще один захисник СК “Дніпро-1”. На 44-й хвилині замість Каплієнка на поле вийшов Матарріта.

Початок другого тайму пройшов у боротьбі за середину поля. В одному з епізодів жовту картку за фол проти Бланко отримав Герреро. На 54-й хвилині “Зоря” відкрила рахунок. Русин отримав передачу у штрафному майданчику і другим дотиком увігнав м’яч під поперечину. Через чотири хвилини “Зоря” подвоїла перевагу в рахунку. Русин закинув м’яч у штрафний майданчик, а Герреро пробив у лівий кут. Надалі “Зоря” вдало стримувала атаки СК «Дніпро-1», та і сама була не проти потурбувати Рибака. На 75-й хвилині невдала передача Русина стала на заваді розвитку швидкої контратаки “Зорі”. СК “Дніпро-1” намагався прорватись крізь оборонні порядки суперника, але успіху не мав. Все ж на останніх секундах Довбик забив, ударом головою замкнувши подачу з кутового. Але на щось більше у СК “Дніпро-1” вже не було часу.

Турнірне становище

“Зоря” зменшила відставання від СК “Дніпро-1” до двох очок. Дніпряни залишились на другому місці, але відпустили “Шахтар”.

Нагадаємо, що на аукціон виставили футболку ексгравця ФК "Дніпро" Євгена Коноплянки. Також ми писали, як зіграли СК "Дніпро-1" та ПФК "Львів"