RU

Смерть людей у лікарні імені Руднєва: як у Дніпрі просувається розслідування

Читать на русском

Читать на русском
Смерть людей у лікарні імені Руднєва: як у Дніпрі просувається розслідування
Всім постраждалим вводили однаковий препарат

Прокуратура Дніпропетровської області відповіла на запит одного зі ЗМІ щодо ходу розслідування смерті людей в лікарні імені Руднєва. Слідчі опитали лікарів, взяли зразки для досліджень. І звернулись в ОВА для того, щоб перевірити якість надання меддопомоги.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на “Суспільне”. Журналісти подали запит до прокуратури і публікують її відповідь:

"Допитано працівників лікарні, потерпілих та їхніх представників. В останніх відібрані біологічні зразки для подальших експертиз. Також направлено листи до депатраменту охорони здоров`я обласної військової адміністрації щодо проведення клініко-експертної оцінки якості надання меддопомоги", — зазначили в прокуратурі. Досудове слідство триває.

Також прокуратура підтвердила смерть двох пацієнтів у період з 8 по 10 серпня. 

Смерть пацієнтів у лікарні імені Руднєва

12 серпня стало відомо про те, що в медзакладі раптово помер хлопчик 11 років. Напередодні йому робили операцію. До тями він так і не повернувся. Також існувала загроза життю 9 людей – п’ятьом дітям і чотирьом дорослим. Маленьким пацієнтам від 3 до 17 років. 

Вдалося встановити, що всім постраждалим медики ввели однаковий препарат. За непідтвердженою інформацією мова йде про знеболювальне з діючою речовиною "Пропофол", яке не продається в аптеках. Департамент охорони здоров'я Дніпропетровської обласної військової адміністрації створив комісію щодо перевірки надання медичної допомоги в лікарні.

Раніше ми повідомляли деталі трагічного інциденту в лікарні. Також читайте про те, що в медзакладі вже поновили проведення операцій.  Повідомляли і про те, що у Дніпрі заборонили використання трьох препаратів через смерть пацієнтів

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.