“Можна по-різному ставитися до мобілізації, але у нас ця мобілізація з початку війни. Це відповідно до законодавства, відповідно до періоду воєнного стану”
Володимир Зеленський, Президент України
Ярослава Магучіх поділилася подробицями про своє життя
Відео Інформатор-Дніпро
Легкоатлетка з Дніпра розповіла про світовий рекорд у стрибках у висоту, майбутнє весілля та TikTok
Ціни на пальне у мережевих АЗС України
Оновлено станом на 19.05.2025
А95+
А95
ДП
ГАЗ
56.89
55.49
54.39
34.5
59.82
56.66
54.82
35.81
60.99
57.99
55.99
36.98
-
50.99
49.12
33.55
60.99
57.99
55.99
36.99
55.99
52.99
50.99
33.99
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
637.67
DOGECOIN (DOGE)
0.22
THETA (THETA)
0.84
LITECOIN (LTC)
95.01
BITCOIN (BTC)
102590.6
Чи вбив Коломойський ФК «Дніпро», чи є надія на відродження команди та що було не так із СК «Дніпро-1»
Відео: Інформатор Дніпро
Про головне щодо дніпровського футболу розповів колишній генеральний директор ФК "Дніпро" Андрій Стеценко
Що слухає Україна
10 найпопулярніших пісень за даними Apple Music
1
З якого ти поверху неба?
Jerry Heil, Yarmak
2
Пінаколада
Vitaliy Kozlovskiy
3
Мужчина
Alena Omargalieva
4
Fenomenal'
Dorofeeva
5
Fake ID
Kizaru, Icegergert
6
Атата (Ренебе)
VovaZiLvova
7
Зірочка палай
Анна Трінчер
8
Bad Dreams
Teddy Swims
9
Врубай
Parfeniuk
10
Вимолив
Jerry Heil, Monatik, Evgeny Khmara
«Я буду стояти за свою команду, яку просто вбили»: Руслан Ротань
Відео - Інформатор Дніпро
Про кар’єру, знищення ФК «Дніпро» Коломойським та можливе відродження клубу
ТОП-5 найбагатших людей України у рейтингу Forbes
Вказана динаміка змін за поточний рік
1
Рінат Ахметов
$4,0 млрд.
2
Віктор Пінчук
$2,0 млрд.
3
Вадим Новинський
$1,2 млрд.
4
Костянтин Жеваго
$1,2 млрд.
5
Геннадій Боголюбов
$1,0 млрд.
Сморід та зелені розводи: у Дніпрі “цвітуть” водойми
Про це повідомляє команда Інформатора з місця подій.
В деяких місцях на поверхні води та березі з'явилася піна. Ймовірна причина цього явища - масове розмноження водоростей через спеку. Купатися у такій воді небезпечно для здоров’я. Адже водорості виділяють у воду продукти своєї життєдіяльності. Ці речовини можуть бути токсичними для людини, а також викликати алергічні реакції.
На жаль, це не єдина проблема дніпровських водойм. Крім сезонних змін, тут накопичується сміття від відпочивальників. Порожні пляшки від пива, пластикові стаканчики, та навіть шини - і це не повний перелік того, що можна побачити у воді та поруч з зонами відпочинку.
У Дніпрі “цвітуть” водоймиНа поверхні води з'явилися зелені розводиПоруч з ними - сморідТаку картину можна побачити на кар'єрі на Червоному каменіТакож на косі на ПеремозіІ на набережних містаВ деяких місцях на поверхні води та березі з'явилася пінаЦе водоростіЙмовірна причина цього явища - масове розмноження водоростей через спекуКупатися у такій воді небезпечно для здоров’яВодорості виділяють у воду продукти своєї життєдіяльностіЦі речовини можуть бути токсичними для людиниРечовини можуть викликати алергічні реакціїЦе не єдина проблема дніпровських водоймТут накопичується сміття від відпочивальниківНеприємна картинаПляжЗеленьЛітоСміттяПокинута територіяШина у водіБережіть природуКраса намагається пробитисьВізерунки на водіНепотріб у водіБережіть природуПорожні пляжкиВода - не смітникПрибирайте за собоюПриродаПінаАвтор фото - Денис ЧубченкоЩе трохи фотоОсь така картинаЗапах відповіднийТрішки небаДніпроЩось є у цьому фотоКожного літа така картинаКупатись забороненоНаче намальованоХмаринкиКраєвид особливийРакурсЧервоний каміньТут був пляжПотрібно піклуватись про природуВодоростіЛітня спека та небезпека