RU

Снайпери з 25-ї Січеславської бригади розповіли про тонкості професії та як нищать ворога на позиціях

Читать на русском

Читать на русском
Снайпери з 25-ї Січеславської бригади розповіли про тонкості професії та як нищать ворога на позиціях
Щоденна складна праця наших Захисників

Снайперська справа потребує від військових терпіння та хорошої фізичної підготовки. Іноді бійцям доводиться переносити на собі по 40 кілограмів різного спорядження. Однак, воїні розуміють, що без цього не можна якісно виконати поставлені завдання.

Снайпери з 25-ї Січеславської бригади повідали про тонкощі своєї професії. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на публікацію бригади у Facebook.

Боєць із позивним “Сумрак” тільки за останній свій вихід зі снайперської гвинтівки знищив 6 окупантів. За словами воїна, основне завдання снайпера полягає у тому, щоб скритно зайняти позицію, виконати поставлене бойове завдання і піти з позиції непоміченим. 

Інколи на виконання поставлених цілей снайпер витрачає декілька днів. Тому бійці носять на собі чималу вагу різного спорядження, яке важить по 40 кілограмів разом із гвинтівкою. Траплялося й таке, що воїнам доводилося перетинати значні відстані з такою вагою собі і це потребує від солдатів значної фізичної витривалості. 

Один із снайперів із позивним “Ліс” розповів, що не завжди вдається тихо піти з позиції. Іноді після роботи наших “невидимих воїнів” налякані окупанти намагаються відшукати, звідки стріляв снайпер. Тому потрібно швидко міняти позицію, щоб ворог не зміг зорієнтуватися.. 

“Було й таке, що доводилося переховуватися у засідці від арти декілька годин, тому що ведеться щільний вогонь зі стрілецької зброї та артилерії”, — розповів боєць із позивним “Ліс”. 

Однак попри такі складності, кажуть воїни, найважче це розуміти, що когось із побратимів вже немає. 

Нагадаємо, що бійці 93-ї бригади розповіли про ситуацію у Бахмуті та якою ціною дається спокій в Українських містах. Також воїни з 93-ї бригади показали, як знищили ворожий Су-24. Ще можете почитати, як “холодноярівцям” вдалося “мінуснути” російський бомбардувальник під Бахмутом

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.