RU
Головна
Область
20:04, 30 Січня
Информатор UA

Интро

На цьому тижні у Дніпропетровській області очікується сніг. На дорогах місцями буде ожеледиця. Будь ласка, одягайтесь за сезоном, щоб не захворіти. Так, 31 січня у Дніпрі буде хмарно з проясненнями. Вночі без опадів, вдень невеликий мокрий сніг, на дорогах буде ожеледиця. Вітер південний, 5-10 м/с. Температура по області вночі 3-8 морозу, вдень від 1 морозу до 4 тепла, по Дніпру вночі 6-8 морозу, вдень близько 0. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Дніпропетровській регіональний центр з гідрометеорології. 1 лютого. Хмарно з проясненнями. Вночі невеликий сніг, вдень без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-5 морозу, вдень 0-5 тепла. 2 лютого: мінлива хмарність. Без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 1-6 морозу, вдень 1-6 тепла. 3-4 лютого: без істотних опадів, лише вдень 3 лютого невеликий сніг та мокрий сніг. Температура вночі 0-5 морозу, вдень 0-5 тепла.

Сніг та ожеледиця: якою буде погода у Дніпрі та області цього тижня

Читать на русском

Читать на русском
Сніг та ожеледиця: якою буде погода у Дніпрі та області цього тижня
За прогнозами синоптиків, у Дніпропетровській області на цьому тижні буде сніг

На цьому тижні у Дніпропетровській області очікується сніг. На дорогах місцями буде ожеледиця. Будь ласка, одягайтесь за сезоном, щоб не захворіти.

Так, 31 січня у Дніпрі буде хмарно з проясненнями. Вночі без опадів, вдень невеликий мокрий сніг, на дорогах буде ожеледиця. Вітер південний, 5-10 м/с. Температура по області вночі 3-8 морозу, вдень від 1 морозу до 4 тепла, по Дніпру вночі 6-8 морозу, вдень близько 0. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Дніпропетровській регіональний центр з гідрометеорології.

1 лютого. Хмарно з проясненнями. Вночі невеликий сніг, вдень без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-5 морозу, вдень 0-5 тепла.

2 лютого: мінлива хмарність. Без істотних опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 1-6 морозу, вдень 1-6 тепла.

3-4 лютого: без істотних опадів, лише вдень 3 лютого невеликий сніг та мокрий сніг. Температура вночі 0-5 морозу, вдень 0-5 тепла.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.