У 2016 році в Україні націоналізували «ПриватБанк». Таким чином колишній комерційний банк став державним. Це було зроблено, аби зберегти фінансову стабільність в державі. Однак останні 5 років колишній співвласник установи Ігор Коломойський та колишні ексвласники намагалися оскаржити рішення в суді, та повернути акції собі. До націоналізації Коломойському належало 41,6% акцій. Частка у 16,8% належала кіпрській компанії Triantal Investments LTD.
Держава витратила на докапіталізацію «ПриватБанку» понад 155 мільярдів гривень. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна.
Верховний Суд поставив крапку у цьому питанні. 26 листопада пресслужба «ПриватБанку» заявила, що суд захистив інтереси держави, як інвестора.
«Справа Коломойського та компанії Triantal несла значні ризики для фінансової системи держави через вимоги наших опонентів, проте банк залишається державним. Справу закрито у відповідності до приписів чинного законодавства України щодо неможливості повернення акцій банку колишнім власникам», - зазначила член Правління з питань реорганізації та проблемних активів «ПриватБанку» Солвіта Деглава.
Нагадаємо, що Ігор Коломойський у суді звинуватив Україну у рекеті та порівняв себе з заручником. Також читайте, що бізнес-партнер Ігоря Коломойського Боголюбов втік за кордон за підробленими документами. Крім цього, Інформатор повідомляв, що мера Новомосковська Сергія Рєзніка, якого затримали на хабарі у 30 тисяч доларів, будуть судити.