Тривають аварійні роботи: кому у Дніпрі 26 березня вимкнули воду та тепло

Тривають аварійні роботи: кому у Дніпрі 26 березня вимкнули воду та тепло
Де у Дніпрі у середу немає води та тепла

У середу, 26 березня, у Дніпрі на низці адрес немає води та опалення. Це пов’язано з проведенням аварійних робіт. Водопостачання та тепло відновлять у ваших домівках, коли все зроблять.

Про це пише Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради. Води наразі немає у жителів за такими адресами: 

  • вулиця Самійла Зборовського, 5;
  • проспект Науки, 124;
  • селище Братське;
  • селище Ракшівка;
  • селище Кам’янка;
  • селище Новоолександрівка;
  • селище Волоське.

“У зв’язку з відсутністю водопостачання по вул. Бердянська, Артільна, Вільхового Лісу, Азовсталі, Коротка, підприємством КП “Дніпроводоканал” буде організовано підвіз технічної води за наступними адресами - вул. Бердянська, 1 – з 10:00 до 14:00, та по вул. Азовсталі, 34 – з 14:00 до 18:00”, — йдеться у дописі. 

Також холодні батареї у жителів таких домівок: 

  • вулиця Максима Дія, 2;
  • ж/м Сонячний;
  • частина Слобожанського проспекту;
  • вулиця Радистів, 4а;
  • вулиця Балакліївська, 6;
  • вулиця Березинська, 35.

Раніше ми писали, що у Дніпрі в озері Куряче утворилась піна. Також читайте, що у Дніпрі жителям двох районів відключать воду. Писали ми й про те, що у Дніпрі на Донецькому шосе ремонтували водогін.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube