RU
Головна
Дніпро
08:00, 17 Липня
Информатор UA

Интро

Під час війни багатьох тварин віддають на перетримку.А декому доводиться шукати нових господарів. Інформаторпідкаже, яким вухатим потрібен будинок. МАРТА Ласкаве сонечко, ніжна принцеса, кошеня красуня Марта (3,5 місяці) шукає родину. Марточку підкинули до поліклініки. Крихітка бігала за кожною людиною і жалібно нявкала. Просилася на ручки. Добра і дуже ніжна дівчинка. Марточка абсолютно ручна, дуже товариська. Виросте красивою і розумною кішечкою вискасного забарвлення (таббі димчастий) і великими, розумними зеленими очима. Ви можете її врятувати вже сьогодні. Притулок переповнений. Телефонуйте: (093) 235-03-70. ДІВЧИНКА Дівчинка метис вівчарки та алабая. Дуже добра і контактна. Колись від неї відмовилися і вона плакала. Три місяці в іншій родині і знову вона не потрібна. Стерильна, 2 роки. Це останній її шанс. Як вона виживатиме на вулиці, невідомо. Вона ніколи не була безпритульною. Зазвичай життя таких собак на вулиці недовге. Вони не знають, де добувати їжу, куди ховатися, де спати. Вони довіряють людям, а люди часто жорстокі. Ви можете подарувати щастя собачці. Набирайте: (095) 233-76-02. ГАЛЯ Галя чекає на диво. Одне диво вже з нею трапилось, коли їй врятували життя та лапки . Та , вона може ходити на всіх лапочках, але звичка стояти на задніх залишилась. А тепер потрібно ще одне диво - любляча сім'я. Телефонуйте: (068) 385-23-25. ТИМОФІЙ Гарний, грайливий котик Тимофій залишився сиротою. Вже завтра він може опинитися на вулиці. Котик метис породи норвезька лісова, вік - близько 5 років. Тимоша красивий смугастий у багатій густій ​​шубці з пухнастим хвостиком. Очі зелені, з іскорками. Тимофій хлопець лагідний, трохи норовливий. Характер самодостатній. З ним не буде нудно. Набирайте: (093) 235-03-70.

Тварини шукають дім: де у Дніпрі знайти собі кота чи собаку

Читать на русском
Тварини шукають дім: де у Дніпрі знайти собі кота чи собаку

Тварини шукають дім: де у Дніпрі знайти собі кота чи собаку

Під час війни багатьох тварин віддають на перетримку. А декому доводиться шукати нових господарів.

Інформатор  підкаже, яким вухатим потрібен будинок.

МАРТА

Ласкаве сонечко, ніжна принцеса, кошеня красуня Марта (3,5 місяці) шукає родину. Марточку підкинули до поліклініки. Крихітка бігала за кожною людиною і жалібно нявкала. Просилася на ручки. Добра і дуже ніжна дівчинка. Марточка абсолютно ручна, дуже товариська. Виросте красивою і розумною кішечкою вискасного забарвлення (таббі димчастий) і великими, розумними зеленими очима. Ви можете її врятувати вже сьогодні. Притулок переповнений. Телефонуйте: (093) 235-03-70.

ДІВЧИНКА

Дівчинка метис вівчарки та алабая. Дуже добра і контактна. Колись від неї відмовилися і вона плакала. Три місяці в іншій родині і знову вона не потрібна. Стерильна, 2 роки. Це останній її шанс. Як вона виживатиме на вулиці, невідомо. Вона ніколи не була безпритульною. Зазвичай життя таких собак на вулиці недовге. Вони не знають, де добувати їжу, куди ховатися, де спати. Вони довіряють людям, а люди часто жорстокі. Ви можете подарувати щастя собачці. Набирайте: (095) 233-76-02.

ГАЛЯ

Галя чекає на диво. Одне диво вже з нею трапилось, коли їй врятували життя та лапки . Та , вона може ходити на всіх лапочках, але звичка стояти на задніх залишилась. А тепер потрібно ще одне диво - любляча сім'я. Телефонуйте: (068) 385-23-25.

ТИМОФІЙ

Гарний, грайливий котик Тимофій залишився сиротою. Вже завтра він може опинитися на вулиці. Котик метис породи норвезька лісова, вік - близько 5 років. Тимоша красивий смугастий у багатій густій ​​шубці з пухнастим хвостиком. Очі зелені, з іскорками. Тимофій хлопець лагідний, трохи норовливий. Характер самодостатній. З ним не буде нудно. Набирайте: (093) 235-03-70.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.