RU
Головна
Дніпро
20:30, 28 Вересня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі 37-річний водій Volkswagen Touareg припаркувався прямо на тролейбусній зупинці в центрі міста. Попередньо, це трапилось на вулиці Королеви Єлізавети ІІ (колишня вулиця Глінки). Поліцейські відреагували на порушення. Вони виявили чоловіка на вулиці Ближній та зупинили. Коли патрульні спілкувались з ним, то помітили в нього ознаки сп’яніння. Прилад “Драгер” показав, що в його крові було 0,27 проміле алкоголю. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію патрульної поліції Дніпропетровської області.  Правоохоронці склали постанову за порушення правил стоянки та протокол за 1-ою частиною статті 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння) та відсторонили від керування авто. Не сідайте за кермо нетверезими Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі п'яний водій Lexus врізався у припаркований BMW та втік. Також читайте, що у Дніпрі на Гаванській п'яний водій ВАЗ врізався у дерево.

У центрі Дніпра п'яний водій Volkswagen припаркувався на тролейбусній зупинці

Читать на русском

У Дніпрі п'яний водій Volkswagen припаркувався посеред тролейбусної зупинки

Читать на русском
У центрі Дніпра п'яний водій Volkswagen припаркувався на тролейбусній зупинці

У Дніпрі п'яний водій Volkswagen припаркувався посеред тролейбусної зупинки

У Дніпрі 37-річний водій Volkswagen Touareg припаркувався прямо на тролейбусній зупинці в центрі міста. Попередньо, це трапилось на вулиці Королеви Єлізавети ІІ (колишня вулиця Глінки). Поліцейські відреагували на порушення. Вони виявили чоловіка на вулиці Ближній та зупинили.

Коли патрульні спілкувались з ним, то помітили в нього ознаки сп’яніння. Прилад “Драгер” показав, що в його крові було 0,27 проміле алкоголю. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію патрульної поліції Дніпропетровської області. 

Правоохоронці склали постанову за порушення правил стоянки та протокол за 1-ою частиною статті 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння) та відсторонили від керування авто.

Не сідайте за кермо нетверезими
Не сідайте за кермо нетверезими

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі п'яний водій Lexus врізався у припаркований BMW та втік. Також читайте, що у Дніпрі на Гаванській п'яний водій ВАЗ врізався у дерево.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.