RU

У Дніпра забрали майже 4 мільярди гривень: Верховна Рада вилучила у територіальних громад військовий ПДФО

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпра забрали майже 4 мільярди гривень: Верховна Рада вилучила у територіальних громад військовий ПДФО
"Місто продовжить допомагати Силам оборони", — Філатов

8 листопада Верховна Рада України у другому читанні ухвалила законопроєкт № 10037, що переспрямовує військовий ПДФО з місцевих бюджетів до державного. При цьому це відбувається заднім числом — 1-го жовтня.

Коментуючи результати голосування, мер Борис Філатов зазначив, що для Дніпра це означає втрату близько 4 млрд грн. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.

Водночас мер нагадав, що від початку повномасштабного вторгнення Дніпро залишається лідером у допомозі Силам оборони. Місто надало військовим 80 карет швидкої допомоги, понад 700 вантажівок і пікапів, майже 1,7 тис. дронів різного типу, а також партії іншого устаткування, що замовляли армійці. Філатов додав, що навіть попри вилучення у Дніпра чималих коштів, місто і далі купуватиме необхідне для ЗСУ.

«Знімаю шапку перед нашими парламентарями та урядовцями, які так технічно розіграли місцеве самоврядування. Тож, шановні колеги, зараз ви отримали шалено великі кошти. Сподіваюся, вам вдасться не лише раціонально витратити їх на потреби Сил оборони. А й прозвітувати суспільству щодо ефективності цих витрат. Що ж стосується Дніпра, то ми попри все це і далі допомагатимемо ЗСУ. Стежте за новинами», — зазначив мер Дніпра.

Дніпро втратить близько 4 мільярдів гривень
Дніпро втратить близько 4 мільярдів гривень

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.