RU
Головна
Дніпро
18:27, 28 Серпня
Информатор UA

Интро

10-річна Юлія Дорошенко із Дніпра збирає кошти на дрон для ЗСУ, продаючи сувеніри. Надихнули на добру справу її діти, які різними способами намагаються допомогти військовим. Про це дівчинка розповіла дівчинка Інформатору. Спершу Юлія робила сувеніри для військових з написом Повертайся живим. Вона дарувала їх всім, кого тільки-но зустрічала. Коли почула в новинах, що Захисники та Захисниці потребують дронів, то вирішила продавати зроблені власноруч вироби. Подумала, що вмію саме краще робити різні сувеніри на патріотичну тематику, і цим підіймати настрій та нашу віру в перемогу, каже школярка. Щодня на виготовлення брелоків Юлія виділяє по 3-4 годині. Аби зробити один йде від 15 до 30 хвилин. Зараз в її арсеналі жовто-блакитні сердечка, ангелочки з серцем у руках, обємні сердечка під колір нашого прапора. У планах робити багато різних сувенірів, фантазії вистачає. Роблю їх з фоамірану, пластиліну, фетра. Планую ще з атласної стрічки, і багато чого можна використовувати, ділиться вона. Припала до душі ініціатива дівчини й батькам. Вони її підтримали та допомогли в організації продажу. Усі охочі приєднатися до збору коштів на квадрокоптер для наших воїнів можуть завітати на житловий масив Західний, біля , у будні дні з 18:00 по 19:00, у вихідні з 11:00 до 13:00. Вартість одного виробу 20 гривень. Кошти планують передати нашим воїнам у рідному місті. Раніше ми писали, що уДніпрі жінка плете сумочки з поліетиленових пакетів. Також читайте, що у Дніпрі 13-річна дівчина заплітає коси та відправляє кошти на потреби ЗСУ. Сувеніри для військових з написом Повертайся живим 10-річна Юлія збирає гроші на дрон

У Дніпрі 10-річна дівчинка збирає кошти на дрон для ЗСУ

Читать на русском

Діти різними способами допомагають нашим Захисникам та Захисницям

Читать на русском
У Дніпрі 10-річна дівчинка збирає кошти на дрон для ЗСУ

Діти різними способами допомагають нашим Захисникам та Захисницям

10-річна Юлія Дорошенко із Дніпра збирає кошти на дрон для ЗСУ, продаючи сувеніри.

Надихнули на добру справу її діти, які різними способами намагаються допомогти військовим. Про це дівчинка розповіла дівчинка Інформатору

Спершу Юлія робила сувеніри для військових з написом «Повертайся живим». Вона дарувала їх всім, кого тільки-но зустрічала. Коли почула в новинах, що Захисники та Захисниці потребують дронів, то вирішила продавати зроблені власноруч вироби.

«Подумала, що вмію саме краще робити різні сувеніри на патріотичну тематику, і цим підіймати настрій та нашу віру в перемогу», — каже школярка. 

Щодня на виготовлення брелоків Юлія виділяє по 3-4 годині. Аби зробити один йде від 15 до 30 хвилин. Зараз в її арсеналі жовто-блакитні сердечка, ангелочки з серцем у руках, об’ємні сердечка під колір нашого прапора. 

«У планах робити багато різних сувенірів, фантазії вистачає. Роблю їх з фоамірану, пластиліну, фетра. Планую ще з атласної стрічки, і багато чого можна використовувати», — ділиться вона. 

Припала до душі ініціатива дівчини й батькам. Вони її підтримали та допомогли в організації продажу.

Усі охочі приєднатися до збору коштів на квадрокоптер для наших воїнів можуть завітати на житловий масив Західний, біля «Булочника», у будні дні з 18:00 по 19:00, у вихідні — з 11:00 до 13:00. Вартість одного виробу — 20 гривень.

Кошти планують передати нашим воїнам у рідному місті.

Раніше ми писали, що у Дніпрі жінка плете сумочки з поліетиленових пакетів. Також читайте, що у Дніпрі 13-річна дівчина заплітає коси та відправляє кошти на потреби ЗСУ.

Сувеніри для військових з написом «Повертайся живим»
10-річна Юлія збирає гроші на дрон

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.