У четвер, 1 травня, у Дніпрі на перехресті проспекту Сергія Нігояна та вулиці Андрія Гулого-Гуленка (раніше Мічуріна) сталася ДТП. Там Chery Tiggo влетів у вантажівку DAF. Водія автівки шпиталізували.
Аварія сталася близько 16:00. Про це повідомляє Інформатор з місця подій.
Станом на 17:00 на місці працюють патрульні поліцейські та слідчий з ДТП. Правоохоронці здійснюють регулювання руху. На цій ділянці дуже ускладнений рух.
За попередньою інформацією, легкова автівка рухалась по вулиці Андрія Гулого-Гуленка у бік проспекту Сергія Нігояна та врізалась у вантажівку. DAF від удару влетів у стовп та вирвав собі колесо. Усі обставини аварії зʼясовують.
Нагадаємо, що в Дніпрі біля ТРЦ «Караван» Volkswagen після зіткнення з автобусом відлетів на парковку – відео моменту ДТП. Також у Кривому Розі Renault зіткнувся з навчальним Daewoo – постраждалих з авто діставали рятувальники. Крім цього, у Дніпрі на Бандери ВАЗ збив чоловіка.
Фото: Максим Якушев