У Дніпрі біля пляжу 31-річний чоловік стріляв з пістолета

У Дніпрі біля пляжу 31-річний чоловік стріляв з пістолета
Правоохоронці затримали 31-річного чоловіка, який влаштував стрілянину біля пляжу у Дніпрі 9 травня

9 травня біля пляжу в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра між чоловіками виникла суперечка. Один з них декілька разів вистрілив з пістолета у повітря. Ймовірного 31-річного зловмисника затримали.

У нього вилучили зброю. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост поліції Дніпропетровської області.

10 травня затриманому повідомили про підозру у хуліганстві із застосуванням зброї (частина 4 статті 296 Кримінального кодексу України). Він може провести за решіткою від 3 до 7 років.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Нікополі 31-річний чоловік вночі стріляв з автоматичної зброї по гаражу. Також читайте, що в поліції прокоментували стрілянину на Перемозі у Дніпрі, в результаті якої були поранені двоє працівників ТЦК. Крім цього, Інформатор повідомляв, що поруч з відділенням поліції на Короленка у Дніпрі чули постріли.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити