RU
Головна
Дніпро
20:00, 17 Березня
Информатор UA

Интро

Ботанічний сад Дніпровського університету звернувся до людей про допомогу. Цієї суботи, 18 березня, вкрай необхідні вільні руки. Волонтерів просять допомогти з прибиранням доріжок. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на ботсад Дніпровського Національного Університету.   Якщо ви бажаєте допомоги з прибиранням, приходьте на 09:00 до адмінбудівлі на вул. Бронетанковій, 1А. Перед візитом зв’яжіться з куратором Ларисою Іванівною за телефоном (095) 505 83 43. Раніше Інформатор повідомляв, що ботанічний сад Дніпра відкрив свої двері для відвідувачів. Писали й ми про те, як сад потребував допомоги через відключення світла та як у лютому працював заклад.

У Дніпрі ботанічний сад просить небайдужих містян про допомогу

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі ботанічний сад просить небайдужих містян про допомогу
Усіх бажаючих чекають

Ботанічний сад Дніпровського університету звернувся до людей про допомогу. Цієї суботи, 18 березня, вкрай необхідні вільні руки. Волонтерів просять допомогти з прибиранням доріжок.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на ботсад Дніпровського Національного Університету.  

Якщо ви бажаєте допомоги з прибиранням, приходьте на 09:00 до адмінбудівлі на вул. Бронетанковій, 1А. Перед візитом зв’яжіться з куратором Ларисою Іванівною за телефоном (095) 505 83 43.

Раніше Інформатор повідомляв, що ботанічний сад Дніпра відкрив свої двері для відвідувачів. Писали й ми про те, як сад потребував допомоги через відключення світла та як у лютому працював заклад.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.