RU
Головна
Дніпро
14:48, 26 Листопада
Информатор UA

Интро

У неділю, 27 листопада, у Дніпрі протягом дня очікується сильна хмарність. Можливі опади у вигляді дощу. Атмосферний тиск становитиме 761-764 міліметрів ртутного стовпчика. Максимальна швидкість вітру 3-4 метри за секунду. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на gismesteo.ua. О п’ятій ранку стовпчики термометра показуватимуть 5° градусів тепла. Очікується невеликий дощ та сильна хмарність. В обід потеплішає до 6° градусів вище нуля. Без опадів. Увечері, близько 20:00, термометри покажуть до 5° градусів зі знаком “плюс”. Схід сонця очікується о 7:04, а захід — о 15:49.

У Дніпрі буде хмарно та дощитиме: прогноз погоди на 27 листопада

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі буде хмарно та дощитиме: прогноз погоди на 27 листопада
У Дніпрі дощитиме

У неділю, 27 листопада, у Дніпрі протягом дня очікується сильна хмарність. Можливі опади у вигляді дощу. Атмосферний тиск становитиме 761-764 міліметрів ртутного стовпчика.

Максимальна швидкість вітру 3-4 метри за секунду. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на gismesteo.ua.

О п’ятій ранку стовпчики термометра показуватимуть 5° градусів тепла. Очікується невеликий дощ та сильна хмарність. В обід потеплішає до 6° градусів вище нуля. Без опадів.

Увечері, близько 20:00, термометри покажуть до 5° градусів зі знаком “плюс”. Схід сонця очікується о 7:04, а захід — о 15:49.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.