RU
Головна
Дніпро
20:04, 30 Серпня
Информатор UA

Интро

У Дніпрі викрили чоловіка, який передавав інформацію ворогу. Свою діяльність він вів від початку війни. Чоловік збирав дані по всій області. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпропетровської обласної прокуратури. За даними слідства, чоловік від початку вторгнення рф збирав інформацію про переміщення, рух та розташування військової техніки та особового складу військовослужбовців ЗСУ на території Дніпропетровської області. Поширював інформацію через смартфон на російський сайт у мережі. Крім цього, вдома у прихильника "руського миру" знайшли гранату із запалом. Колаборанту вже повідомили про підозруу несанкціонованому поширенні інформації про переміщення та розташування Збройних Сил України, за можливості їх ідентифікації на місцевості, вчиненому в умовах воєнного стану, та незаконному поводженні з бойовими припасами (ч. 2 ст. 114-2, ч. 1 ст. 263 КК України). Нагадаємо, раніше ми писали, щозрадник з Дніпра ворогу розвіддані про аеродроми, залізничні обєкти та переміщення військових. Також читайте, що в поліції Дніпропетровської області зробилив Telegram для боротьби зі зрадниками.

У Дніпрі чоловік з початку вторгнення передавав росіянам інформацію про українські війська та техніку

Читать на русском

Вдома у чоловіка знайшли гранату

Читать на русском
У Дніпрі чоловік з початку вторгнення передавав росіянам інформацію про українські війська та техніку

Вдома у чоловіка знайшли гранату

У Дніпрі викрили чоловіка, який передавав інформацію ворогу. Свою діяльність він вів від початку війни.

Чоловік збирав дані по всій області. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпропетровської обласної прокуратури.

За даними слідства, чоловік від початку вторгнення рф збирав інформацію про переміщення, рух та розташування військової техніки та особового складу військовослужбовців ЗСУ на території Дніпропетровської області. Поширював інформацію через смартфон на російський сайт у мережі.

Крім цього, вдома у прихильника "руського миру" знайшли гранату із запалом. Колаборанту вже повідомили про підозру у несанкціонованому поширенні інформації про переміщення та розташування Збройних Сил України, за можливості їх ідентифікації на місцевості, вчиненому в умовах воєнного стану, та незаконному поводженні з бойовими припасами (ч. 2 ст. 114-2, ч. 1 ст. 263 КК України).

Нагадаємо, раніше ми писали, що зрадник з Дніпра «зливав» ворогу розвіддані про аеродроми, залізничні об’єкти та переміщення військових. Також читайте, що в поліції Дніпропетровської області зробили чат-бот в Telegram для боротьби зі зрадниками.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.