RU
Головна
Дніпро
11:21, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

Протягом довгого часу редакції Інформатора та міських телеканалів Дніпра “тероризувала” дівчина на ім’я Єва Іванко. Вона писала на сторінки у соціальних мережах, що начебто їх замінувала. З часом вона розширила своє коло діяльності.  У липні через неї правоохоронцям довелося обстежувати “Мост-Сіті”, “Караван”, аквапарк та лікарню Мечникова. У серпні Інформатор переїхав на нову адресу і “палка шанувальниця” залишила нас у спокої. Але наприкінці листопада вона повернулась. Та ще й дуже ефектно. Про це повідомляє Інформатор. Так, 19 листопада вона повісила на двері нашого офісу пакет. У ньому лежала замотана цегла та записка з напрямом, куди нам слід піти. З нашої машини дівчина зняла задній номер. Ми викликали поліцію, правоохоронці даний факт зафіксували. Ось такий "подарунок" ми побачили 19 листопада Філософське послання від Єви Вже наступного дня на нас чекав новий “привіт”. На підвіконні вона залишила шматки розрізаного номера, а також намалювала кетчупом рашистську Z. Водій помітив її та спіймав. Ми знову склали заяву. На місце приїхала слідчо-оперативна група, Єву доставили до відділку. Номер з нашої машини повернувся у такому вигляді 24 листопада вона вчергове про себе нагадала. Тепер на наших дверях висів порізаний прапор України. Поруч з ними лежала цегла, а на склі дверей були сліди від намагань їх розбити. Записка на цеглі мала аналогічний зміст, що й минулого разу. Наші співробітники знову склали заяву.  24 листопада на дверях ми побачили порізаний прапор В той час, коли країна бореться з ворогом, а міста залишились без світла, води та опалення, декому досі нічим зайнятись. Сподіваємось, правоохоронці звернуть увагу ще й на факт наруги над державним символом. Про те, як дівчина планомірно знищувала нервові клітини нашої команди, читайте тут. Про її “замінування” редакцій читайте за цим посиланням. А про “замінування” ТРЦ та лікарні Мечникова - за цим.

У Дніпрі дівчина намалювала Zвастику кетчупом та порізала на шмаття прапор України

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі дівчина намалювала Zвастику кетчупом та порізала на шмаття прапор України
У Дніпрі дівчина порізала прапор України

Протягом довгого часу редакції Інформатора та міських телеканалів Дніпра “тероризувала” дівчина на ім’я Єва Іванко. Вона писала на сторінки у соціальних мережах, що начебто їх замінувала. З часом вона розширила своє коло діяльності.  У липні через неї правоохоронцям довелося обстежувати “Мост-Сіті”, “Караван”, аквапарк та лікарню Мечникова.

У серпні Інформатор переїхав на нову адресу і “палка шанувальниця” залишила нас у спокої. Але наприкінці листопада вона повернулась. Та ще й дуже ефектно. Про це повідомляє Інформатор.

Так, 19 листопада вона повісила на двері нашого офісу пакет. У ньому лежала замотана цегла та записка з напрямом, куди нам слід піти. З нашої машини дівчина зняла задній номер. Ми викликали поліцію, правоохоронці даний факт зафіксували.

Ось такий "подарунок" ми побачили 19 листопада
Ось такий "подарунок" ми побачили 19 листопада
Філософське послання від Єви
Філософське послання від Єви

Вже наступного дня на нас чекав новий “привіт”. На підвіконні вона залишила шматки розрізаного номера, а також намалювала кетчупом рашистську Z. Водій помітив її та спіймав. Ми знову склали заяву. На місце приїхала слідчо-оперативна група, Єву доставили до відділку.

Номер з нашої машини повернувся у такому вигляді
Номер з нашої машини повернувся у такому вигляді

24 листопада вона вчергове про себе нагадала. Тепер на наших дверях висів порізаний прапор України. Поруч з ними лежала цегла, а на склі дверей були сліди від намагань їх розбити. Записка на цеглі мала аналогічний зміст, що й минулого разу. Наші співробітники знову склали заяву. 

24 листопада на дверях ми побачили порізаний прапор
24 листопада на дверях ми побачили порізаний прапор

В той час, коли країна бореться з ворогом, а міста залишились без світла, води та опалення, декому досі нічим зайнятись. Сподіваємось, правоохоронці звернуть увагу ще й на факт наруги над державним символом.

Про те, як дівчина планомірно знищувала нервові клітини нашої команди, читайте тутПро її “замінування” редакцій читайте за цим посиланням. А про “замінування” ТРЦ та лікарні Мечникова - за цим.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.