У суботу, 14 березня, в Україні відзначають День Добровольця. Ці люди, не вагаючись, взяли до рук зброю у 2014 та 2022 роках, і пішли боронити державу від посягань російського агресора. Таким чином сьогодні вшановують пам’ять про вчинки цих героїчних людей, а також вітають добровольців з їхнім святом.
Офіційно цю дату затвердили в календарі ще у 2017 році. І сьогодні в Дніпрі відбулася патріотична хода. У заході взяли участь добровольці, активісти, патріотична молодь. Про це повідомляє Інформатор із місця події.
Учасники зібралися біля пам'ятника Вічної Слави, аби провести ходу. Цей захід направлений на вшанування пам'яті Героїв, а також у виховання у молоді патріотичного духу та любові до Батьківщини.
Після 12-ї години учасники ходи у супроводі поліції вирушили за своїм завчасно запланованим маршрутом: пам'ятник Вічної Слави - проспект Дмитра Яворницького - Європейська площа - пам'ятник молодому Тарасу Шевченку. У центрі міста патріотична молодь проведе патріотичний івент.














Нагадаємо, що 36 захисників з Дніпропетровської області повернулись до рідних з російського полону. Ще ми писали, що з полону додому повернулись 20 мешканців Дніпропетровської області. Крім того, що у Синельниківському районі продовжується примусова евакуація з прифронтових зон.