RU

У Дніпрі до кінця квітня не працюватиме тролейбус №21

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі до кінця квітня не працюватиме тролейбус №21
У Дніпрі півтора тижня не курсуватиме один тролейбусний маршрут

До кінця квітня у Дніпрі не курсуватимуть тролейбуси №21 (Соборна площа - ж/м Сокіл-2). Це пов'язано з ремонтом дорожнього покриття на бульварі Слави. Він проходитиме з 18 по 30 квітня.

Через те, що тролейбус №21 не працюватиме, тролейбусний маршрут №16 (Соборна площа - ж/м Тополя-3) посилять. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на департамент транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради.

Оновлений розклад можна переглянути на сайті КП "Дніпровський електротранспорт". Окрім того, у перші дні проведення робіт кінцеву зупинку автобуса №157А (ж/м Сокіл-2 - вулиця Київська) можуть перемістити на перехрестя бульвару Слави та вулиці Олександра Кукурби.

Ремонт переїзду на Мукачівській

Окрім того, з 8:00 п'ятниці, 19 квітня, до 17:00 четверга, 25 квітня, перекриють рух через залізничний переїзд 178 км по вулиці Мукачівській. Там також проводитимуть ремонт.

На час перекриття автобус № 92 (вулиця Проїжджа - проспект Дмитра Яворницького) курсуватиме за скороченим маршрутом. Кінцева зупинка буде біля залізничного переїзду.

Раніше ми писали, що у Дніпрі на автостанції на лівому березі планують збудувати зал очікування з торговельними приміщеннями. Окрім того, у Дніпрі через ремонт по вулиці Богдана Хмельницького змінилася робота транспорту. Розповідали ми й про те, що у Дніпрі ремонтують дерев'яні сходи до мосту на Монастирський острів.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.