RU
Головна
Дніпро
13:43, 29 Жовтня
Информатор UA

Интро

У п'ятницю, 28 жовтня у приміщенні концерт-холу почали збиратись люди. Їх привели туди жага до донатів на ЗСУ та відпочинок на концерті улюблених артистів.  Інформатор побував на концерті українського гурту "Epolets", та дізнався, яка ціль цього заходу. На розігріві у зірок, був гурт "The Unsleeping". Як розповів нам директор та співзасновник благодійного фонду "Для Героїв" Роман: "Ми організували цей тур для того, щоб зібрати грощі на тачки для ЗСУ. Мета: зібрати 16 000 долларів. Цього має вистачити на три тачки, щоб їх купити, пригнати, відремонтувати та відвезти на фронт. Зараз, покищо, зібрали близько 8 000 долларів. Дуже тепла публіка була у Вінниці, Тернополі, Львові і у Дніпрі має бути фурор, тут усі свої. Ті хто не може потрапити на концерт, можуть подивитись онлайн-трансляцію". Зараз портібно, щоб люди донатили, так ми зможемо швидше допомагати, — сказав Роман. Також соліст гурту "Epolets" Павло, розповів свої відчуття від того, що він допомагає країні своїм талантом.  "Одразу, коли дізнався про те, що Рома і наш басист Вова створили благодійний фонд. То перша думка була  робити концерти та збирати грощі разом. Потім ідея перетворилась в тур "На тачки". Це маленький початок великої історії туру, далі плануємо в Европу. Усі медійні особи, у яких є своя аудиторія повинні кричати відусіль, щоб збирати для військових на їх потреби. Аби вони змогли скоріш вигнати, цих тарганів з нашої землі", — розповів нам Павло. Початок концерту  Аукціон  Полетіли Раніше ми писали про те, що у Дніпрі розігрують футболку з автографом колишнього гравця ФК "Дніпро" Артема Федецького. Також казали про те, що у Дніпрі розігрують футболку ФК "Дніпро", у якій виступав учасник "Океану Ельзи". Фото, відео: Максим Якушев

У Дніпрі гурт "Epolets" виступив з благодійним концертом

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі гурт "Epolets" виступив з благодійним концертом
Благодійний концерт

У п'ятницю, 28 жовтня у приміщенні концерт-холу почали збиратись люди. Їх привели туди жага до донатів на ЗСУ та відпочинок на концерті улюблених артистів. 

Інформатор побував на концерті українського гурту "Epolets", та дізнався, яка ціль цього заходу. На розігріві у зірок, був гурт "The Unsleeping".

Як розповів нам директор та співзасновник благодійного фонду "Для Героїв" Роман:

"Ми організували цей тур для того, щоб зібрати грощі на тачки для ЗСУ. Мета: зібрати 16 000 долларів. Цього має вистачити на три тачки, щоб їх купити, пригнати, відремонтувати та відвезти на фронт. Зараз, покищо, зібрали близько 8 000 долларів. Дуже тепла публіка була у Вінниці, Тернополі, Львові і у Дніпрі має бути фурор, тут усі свої. Ті хто не може потрапити на концерт, можуть подивитись онлайн-трансляцію". Зараз портібно, щоб люди донатили, так ми зможемо швидше допомагати, — сказав Роман.

Також соліст гурту "Epolets" Павло, розповів свої відчуття від того, що він допомагає країні своїм талантом. 

"Одразу, коли дізнався про те, що Рома і наш басист Вова створили благодійний фонд. То перша думка була  робити концерти та збирати грощі разом. Потім ідея перетворилась в тур "На тачки". Це маленький початок великої історії туру, далі плануємо в Европу. Усі медійні особи, у яких є своя аудиторія повинні кричати відусіль, щоб збирати для військових на їх потреби. Аби вони змогли скоріш вигнати, цих тарганів з нашої землі", — розповів нам Павло.

Початок концерту
Початок концерту 
Аукціон
Аукціон 
Полетіли
Полетіли

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі розігрують футболку з автографом колишнього гравця ФК "Дніпро" Артема Федецького. Також казали про те, що у Дніпрі розігрують футболку ФК "Дніпро", у якій виступав учасник "Океану Ельзи".

Фото, відео: Максим Якушев

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.