RU
Головна
Дніпро
23:05, 6 Жовтня
Информатор UA

Интро

Дніпряни не перестають дивувати. Щоразу вони створюють справжні витвори мистецтва. Так, кондитер створив реалістичний торт. Цього разу — у вигляді сумки.  Вага торту 4,1 кілограма. Усередині вершковий бісквіт, малинове конфі, крем Чіз.Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію чоловіка.   На фото сумка синього кольору з бордовими ромбиками. З неї стирчать три білих рози. “Нещодавно мені надійшло замовлення зробити по фото незвичайну дизайнерську сумочку. Не буду тут говорити про ті складнощі, з якими мені довелося зіткнутися при декорі цього торта ... скажу тільки, що мені довелося згадати ази геометрії та креслення”, — написав чоловік. Раніше ми писали, що кондитер із Дніпра зробив торт у вигляді храму. Також читайте, що кондитерка з Дніпра зробила торт у вигляді тепловоза "Укрзалізниці". Повідомляли ми і, що дніпровський кондитер зробив торт для фанатів гри CS:GO. Писали ми й про те, що дніпровський кондитер зробив торт у вигляді «Фіалки». Дніпряни не перестають дивувати Щоразу вони створюють справжні витвори мистецтва Так, кондитер створив реалістичний торт Цього разу — у вигляді сумки  

У Дніпрі кондитер зробив торт у вигляді реалістичної сумки

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі кондитер зробив торт у вигляді реалістичної сумки
Черговий шедевр від кондитера з Дніпра

Дніпряни не перестають дивувати. Щоразу вони створюють справжні витвори мистецтва. Так, кондитер створив реалістичний торт. Цього разу — у вигляді сумки. 

Вага торту 4,1 кілограма. Усередині вершковий бісквіт, малинове конфі, крем Чіз.Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію чоловіка.  

На фото сумка синього кольору з бордовими ромбиками. З неї стирчать три білих рози.

“Нещодавно мені надійшло замовлення зробити по фото незвичайну дизайнерську сумочку. Не буду тут говорити про ті складнощі, з якими мені довелося зіткнутися при декорі цього торта ... скажу тільки, що мені довелося згадати ази геометрії та креслення”, — написав чоловік.

Раніше ми писали, що кондитер із Дніпра зробив торт у вигляді храму. Також читайте, що кондитерка з Дніпра зробила торт у вигляді тепловоза "Укрзалізниці". Повідомляли ми і, що дніпровський кондитер зробив торт для фанатів гри CS:GO. Писали ми й про те, що дніпровський кондитер зробив торт у вигляді «Фіалки».

Дніпряни не перестають дивувати
Дніпряни не перестають дивувати
Щоразу вони створюють справжні витвори мистецтва
Щоразу вони створюють справжні витвори мистецтва
Так, кондитер створив реалістичний торт
Так, кондитер створив реалістичний торт
Цього разу — у вигляді сумки
Цього разу — у вигляді сумки

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.