RU
Головна
Дніпро
17:00, 9 Лютого
Информатор UA

Интро

У Дніпрі звання “Почесний громадянин міста Дніпро” може отримати ще одна людина. Претендент на почесне звання — командувач Сухопутної армії Збройних Сил України Сирський Олександр Станіславович. Відповідне рішення можуть розглянути на найближчий сесії міськради.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на проєкт-рішення міськради Дніпра. Після того, як за документ проголосують депутати його має підписати міський голова Борис Філатов.  Що відомо про командувача Сухопутної армії Збройних Сил України Олександра Сирського?  У 2005 році закінчив Національну академію оборони України із золотою медаллю. Дослужився до звання генерал-майора. Із початком бойових дій на Сході країни Сирський керував штабом АТО. Зокрема, командував військом під час боїв за Дебальцеве у 2015 році. За це Сирського нагородили орденом Богдана Хмельницького III ступеня й згодом отримав звання генерала-лейтенанта.  У 2016 році Олександр Сирський очолював Об’єднаний оперативний штаб ЗСУ. Згодом у 2017 році командувач АТО (ООС) на Сході країни. З 5 вересня 2019 року призначений на посаду командувача Сухопутних військ ЗСУ. З 2020 року отримав звання генерала-полковника.  З початком повномасштабного вторгнення росією на територію України 24 лютого 2022 року командував обороною Києва. За це пізніше Сирського нагородили орденом Богдана Хмельницького II ступеня. У вересні 2022 року брав участь у командування контрнаступом ЗСУ у Харківській області.  Проєкт-рішення міськради Дніпра Раніше ми повідомляли, що у 2022 році звання “Почесний громадянин міста Дніпро” присвоїли Івану Івановичу Шулику. Наразі у Дніпрі налічується 51 людина з таким званням. Серед них ректор Університету митної справи та фінансів Віктор Ченцов, ректор Дніпровської політехніки (Національний гірничий університет) Геннадій Півняк та бізнесмен Віктор Пінчук. 

У Дніпрі може з’явитися новий почесний громадянин міста

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі може з’явитися новий почесний громадянин міста
Він може стати 52 "Почесним громадянином міста Дніпро"

У Дніпрі звання “Почесний громадянин міста Дніпро” може отримати ще одна людина. Претендент на почесне звання — командувач Сухопутної армії Збройних Сил України Сирський Олександр Станіславович. Відповідне рішення можуть розглянути на найближчий сесії міськради. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на проєкт-рішення міськради Дніпра. Після того, як за документ проголосують депутати його має підписати міський голова Борис Філатов. 

Що відомо про командувача Сухопутної армії Збройних Сил України Олександра Сирського? 

У 2005 році закінчив Національну академію оборони України із золотою медаллю. Дослужився до звання генерал-майора. Із початком бойових дій на Сході країни Сирський керував штабом АТО. Зокрема, командував військом під час боїв за Дебальцеве у 2015 році. За це Сирського нагородили орденом Богдана Хмельницького III ступеня й згодом отримав звання генерала-лейтенанта. 

У 2016 році Олександр Сирський очолював Об’єднаний оперативний штаб ЗСУ. Згодом у 2017 році командувач АТО (ООС) на Сході країни. З 5 вересня 2019 року призначений на посаду командувача Сухопутних військ ЗСУ. З 2020 року отримав звання генерала-полковника. 

З початком повномасштабного вторгнення росією на територію України 24 лютого 2022 року командував обороною Києва. За це пізніше Сирського нагородили орденом Богдана Хмельницького II ступеня. У вересні 2022 року брав участь у командування контрнаступом ЗСУ у Харківській області. 

Проєкт-рішення міськради Дніпра
Проєкт-рішення міськради Дніпра

Раніше ми повідомляли, що у 2022 році звання “Почесний громадянин міста Дніпро” присвоїли Івану Івановичу Шулику. Наразі у Дніпрі налічується 51 людина з таким званням. Серед них ректор Університету митної справи та фінансів Віктор Ченцов, ректор Дніпровської політехніки (Національний гірничий університет) Геннадій Півняк та бізнесмен Віктор Пінчук. 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.