RU
Головна
Дніпро
15:09, 27 Листопада
Информатор UA

Интро

У суботу, 26 листопада, на Амурському мосту трапилася аварія. Тут зіштовхнулись Chevrolet Lacetti, Daewoo Lanos, Skoda Superb та Nissan Qashqai. На місце приїхали поліцейські. Травмувався 22-річний водій Chevrolet служби таксі Uklon. В нього забій грудної клітини, перелом правої ноги, закрита черепно-мозкова травма, а також садна. У його пасажира - садно на вусі. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах. Також постраждав 47-річний водій Nissan. У нього закрита черепно-мозкова травма. До лікарні доставили також і його 16-річну доньку. Усі обставини встановить слідчий з ДТП. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на Набережній Заводській Daewoo на швидкості врізався у паркан. Також читайте, що у Дніпрі на Курсантській зіштовхнулися дві фури. Одна з них перекинулась.

У Дніпрі на Амурському мосту зіштовхнулись 4 машини: є потерпілі

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі на Амурському мосту зіштовхнулись 4 машини: є потерпілі
У Дніпрі сталася ДТП з 4 машинами

У суботу, 26 листопада, на Амурському мосту трапилася аварія. Тут зіштовхнулись Chevrolet Lacetti, Daewoo Lanos, Skoda Superb та Nissan Qashqai. На місце приїхали поліцейські.

Травмувався 22-річний водій Chevrolet служби таксі Uklon. В нього забій грудної клітини, перелом правої ноги, закрита черепно-мозкова травма, а також садна. У його пасажира - садно на вусі. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

Також постраждав 47-річний водій Nissan. У нього закрита черепно-мозкова травма. До лікарні доставили також і його 16-річну доньку.

Усі обставини встановить слідчий з ДТП.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на Набережній Заводській Daewoo на швидкості врізався у паркан. Також читайте, що у Дніпрі на Курсантській зіштовхнулися дві фури. Одна з них перекинулась.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.